Amazon измислува „Ден на складирање“ со одлични и интересни понуди

Амазон

Амазон одлучи да нè расположи за почетокот на неделата со измислување на „Ден на складирање“ во која ни нуди огромна количина интересни понуди, поврзани како што размислувавте со складирањето. Ако ви треба надворешна меморија или хард диск за да ги зачувате сите ваши фотографии, денес можеби е идеална за да ја купите и да заштедите добра количина на евра.

Понудите што ни ги нуди компанијата во режија на ffеф Безос, вистината е дека тие не се премногу, но тие се многу интересни, а можеби и може да ви се случи и вие како нас, да не ни треба ништо во принцип и да завршиме купувајќи, без да можете да одолеете на сочните понуди.

Подолу ви ги покажуваме сите понуди што ќе бидат достапни денес во крстениот како „Ден на складирање“;

Во принцип, Амазон не се очекува да ни понуди повеќе понуди во текот на целиот ден, но во случај да бидат лансирани нови можности, ќе ви ги покажеме во овој напис.

Дали искористивте некоја од понудите што Амазон ни ги нуди денес на својот „Ден на складирање?.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.