Добијте еден од најважните Rowenta Smart Force Essentials што ги правиме оваа недела!

Помина долго време откако немавме извлечено од овие димензии во Актуелидад Гаџет, денес имаме специјално извлекување за сите наши следбеници, одиме во извонредност на два најважни елементи на Smart Force, вакуум на роботот на Ровента за сите видови подови што ги анализиравме во оваа куќа. Сигурно нема да сакате да ја потрошите вашата тотално бесплатна единица на овој производ проценет на скоро 300 евра. Затоа е време да влезете во објавата и да дознаете за различните начини на учество во ждрепката за овој суштински Rowenta Smart Force, како и секогаш, во Gadget Actualidad.

Прво на сите е да ви кажам како да учествувате, имате три начини: Твитер, Фејсбук и Инстаграм. Колку повеќе пати пробувате во поголем број на достапни опции што ги имаме, толку полесно ќе го имате, секоја интеракција е важна.

Како можам да го освојам овој Rowenta Smart Force Essential бесплатно?

Започнавме со Твитер, можете да ја објавите оваа публикација, а подоцна да ни кажете со HT #RowentaMeLimpia зошто треба да добиете едно од двете Force Essentials што ги правиме. Мора да го следите @ActualidadGadget и секако исто така @Rowenta_es

Можете исто така да учествувате во Фејсбук, За ова, треба само да коментирате за објавата што ви ја оставаме подолу, едноставно да коментирате со хаштагот #RowentaMeLimpia и споделување на нашата публикација на вашиот wallид.

Почнувајќи од утре во 10:00 часот можете да учествувате во томболата што ја спроведуваме со @ Rowenta_ES. Willе имате бесплатна ...

Објавено од Вести за гаџети en Недела, 17

Конечно на Инстаграм Мора да нè следите и да направите приказна со хастагот #RowentaMeLimpia повикувајќи се на @Rowenta_ES или @ActualidadGadget за да можеме да го броиме учеството.

Никогаш порано не било толку лесно да се добие производ со овие карактеристики, затоа придружете се и учествувајте лесно за да добиете една од фантастичните роботски правосмукалки што ги товариме од раката на Ровента. Доколку сакате да ја видите комплетната анализа, оставаме на вас ТУКА, Среќно на сите.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.