Тие конечно го откриваат импресивниот трејлер од „Војна на Starвездите: Последниот џедај“

Осмата рата на една од најважните саги во историјата на кино е подготвена, Willе биде претставен во сите кина низ целиот свет на 15 декември и ние сме потполно сигурни дека не сакате да го пропуштите. Сепак, ова не е нај изненадувачката работа во врска со овој нов трејлер, но неговиот режисер, Ријан Johnонсон, препорачува да не ја гледате.

Но, како ќе ја трпите желбата да ја видите, сите сакаме да знаеме како продолжува приказната и до кој степен темната страна на силата продолжува да преовладува. Значи не пропуштајте го, по скокот ја имате целата приколка.

Спектакуларниот трејлер веќе има повеќе од седум милиони посети на официјалната сметка на YouTube, правејќи го многу јасно успехот што филмот ќе го има. Беше претставено во Минесота за време на играта на Викинзите со кои се соочуваа Чикаго Медведи, како на Северноамериканците им се допаѓа чистиот спектакл. Тоа е втората приколка по онаа што ја видовме во април и ни остави премногу непознати и Реј конечно се сретна со доста пораснетиот Лук Скајвокер на планетата Ах-То, изненадувачки што можам да кажам најмалку, но несомнено е дека Реј е автентичен Edедај.

Малку повеќе од две минути емоции што ги носи ова парче приколка, и бидете внимателни затоа што има погледи на Леја што ја игра покојната Кери Фишер. Се чини дека стратегијата за маркетинг ќе биде иста како и со претходната рата, и не се сомневаме дека веќе ги броите преостанатите два месеци и пет дена за да го набавите вашиот билет и да одите во омиленото кино. Во Актуелиадад гаџет ќе ве информираме веднаш за целиот универзум на „Војна на Starвездите“.

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.