Fallout 76: The New Fallouth Ви ја претставуваме Бетесда

последици 76

Bethesda конечно ја објави својата нова игра, која припаѓа на сагата Fallout. Ова е Fallout 76, новата рата на популарната сага и тоа ветува дека ќе генерира многу коментари. Покрај најавата, компанијата веќе го објави и првиот трејлер. Иако вистината е дека досега има многу непознати во врска со овој нов наслов на студијата.

Бидејќи тие не открија многу детали за овој Fallout 76. Нешто што генерира многу коментари и веќе постојат теории за тоа што можеме да очекуваме од тоа. Проект што го развија Bethesda и Battlecry Studios заедно.

Добриот дел е Detailsе можеме да знаеме повеќе детали за овој Fallout 76 на следната Е3 2018 година, како што објавија од компанијата. Значи, чекањето ќе биде доста кратко за среќа. Прво ве оставаме со приколката што компанијата ја објави за играта.

Како што можеш да видиш, Не станува збор за видео кое открива премногу детали за самата игра. Иако повторно станува јасно дека можеме да очекуваме одлична графика во неа, многу детална. Но, малку се открива за стилот на играта или нејзината историја, со што оставаат многу непознати. Иако веќе постојат теории за тоа.

Се шпекулира дека овој Fallout 76 може да биде RPG за преживување преку Интернет. Неколку медиуми шпекулираат за оваа можност од вчера, која како одминува времето станува се поголема. Бетесда вети нешто поразлично со оваа нова рата. Значи, не би било неразумно да се мисли дека би било.

Haveе почекаме да се одржи Е3 2018 за да дознаеме повеќе за овој предлог. Бидејќи се чини дека Fallout 76 ќе ни понуди нешто сосема поразлично од останатата сага. Значи, секако ветува дека ќе биде игра што ќе генерира многу коментари. Се надеваме дека ќе дознаеме повеќе детали овие недели.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.