Ова се едни од најдобрите зделки на Амазон Црна Фридади за денес

Црн петок

Амазон стана репер на пазарот за електронска трговија и во текот на оваа недела веќе дава важни понуди на голем дел од својот каталог, чекајќи го следниот ноември 24, денот на кој на полноќ почетниот пиштол ќе започне и понудите ќе почнат да се појавуваат и исчезнуваат од веб-страницата на еф Безос.

Но, додека се одржува петок, во оваа статија ви прикажуваме некои од најинтересните понуди што можеме Денес среда 22 ноември во Амазон. Сите понуди се достапни неколку часа и во ограничени единици, па доколку ве интересира некоја, веќе одвојувате време.

Koogeek дигитален монитор за крвен притисок на раката

Еден од најдобрите монитори за крвен притисок што можеме да го најдеме на Амазон, со одлична вредност за парите. Особено, тоа е она што го користам редовно и мерењата се практично исти што може да ни ги понуди лекарот или аптека. Ако погледнете во мониторот за крвен притисок, оние на раката се многу посигурни од оние на зглобот, Значи, ако размислувате за едниот за зглобот, а другиот за раката, второто е повеќе од препорачано. Вообичаената цена на апаратот за крвен притисок Koogeek е 70,99 евра, но денес можеме да ја набавиме за 51,99 евра помалку.

Не се пронајдени производи

Безжични спортски слушалки VULKKANO

Безжичните слушалки со Bluetooth станаа вообичаен уред меѓу многу корисници поради удобноста што ни ја нуди. За време на Црниот петок можеме да го најдеме VULKKANO Active за само 21,99 евра, со попуст од 8 евра по својата вообичаена цена која е 29,99 евра.

ВУЛККАНО Активен

Том Том Искра 3

Ако барате ефтин апарат за носување што ви овозможува управувајте со целата дневна активност што ќе го направите, Том Том го прави TomTom SPARK 3 достапен за нас за време на Црниот петок за само 179 евра, кога неговата вообичаена цена е 224 евра.

Том Том СПАРК 3 Кардио + Музика

Објектив Canon EF 50mm F / 1,4 USM

Ако фотографијата е наша работа, во текот на деновите пред Црниот петок, можеме да го задржиме 50-милиметарскиот објектив Канон со бленда f / 1,4 и мотор со брз фокус за само 299 евра, за 341,21 евра што обично ги имате.

Канон EF 50mm f / 1.4 USM

SanDisk 250 GB SSD диск

Ако сакаме да му дадеме нов живот на нашиот компјутер, најдобра опција е да го замениме тврдиот диск со солиден тврд диск, оставајќи го настрана механичкиот за целиот живот и чија брзина на пренесување е многу помала од онаа на солидната. Става ScanDisk располагаме со моделот од 250 GB за 79,89 евра, за 110-те евра што обично ги чини.

SanDisk Ultra - 3 GB 250D SSD

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.