Samsung QLED 4K 2021 телевизор со 32% попуст (заштедувате 276 €)

Супер интересна понуда Black Friday. Благодарение на ексклузивната технологија Quantum Dot на Samsung, QLED телевизорите репродуцираат 100% од јачината на бојата, прикажувајќи светли и темни сцени на кое било ниво на осветленост. Со 4K UHD резолуција, 4K процесор, Quantum HDR10 +, Motion Xcelerator, OTS Lite и интегрирана Alexa.

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ПОНУДАТА ВО АМАЗОН:

https://amzn.to/3FnVjbl


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.