ТОП зделки на неделата на Амазон - јуни 2017 година

Сомос гиковите, ние ја сакаме технологијата и затоа потрошувачката електроника. Затоа, секогаш сме внимателни за секаков вид на понуда од интерес што може да се појави од ден на ден. Сепак, имавме многу подобра идеја, ќе ви донесеме неделни понуди што не треба да ги пропуштате, бидејќи ќе имате најдобра содржина за електроника и гаџети по непобедливи цени.

Па тоа, останете со нас и откријте кои се најинтересните понуди за последната недела од јуни (од 26 јуни до 3 јули) и искористете ја можноста да ја смените телевизијата, да го набавите новиот мобилен телефон ...

Овој пост постојано ќе се ажурира од ден на ден, затоа препорачуваме да се вратите за да проверите која е новата понуда за предметниот ден.

Зделки на Амазон (26 јуни - 3 јули)

Амазон

 • Добијте подароци во вредност од 150 € со купување производи на Канон вклучени во овој избор: ЛИНК
 • LG 49 инчен телевизор (4K, IPS) за 766 € со испорака за еден ден 
 • Motorla moto g4 plusЕксклузивно издание на Амазон за само 179,99 € (стара цена 199,99 €, понуда валидна до 27 јуни).
 • JVC HA-EBTS слушалки за во уво од 29,90 €, попуст од 38% од вообичаената цена во текот на 26 јуни.
 • 32 инчен LG Gaming Monitor од 368,18 €, со попуст од 18% до 2 јули
 • Механичка тастатура AUKEY за само 21,99 €, пад на цената од 45% до 26 јуни

Пет евра Подарок во Амазон за купување ваучери за подароци

Се врати фантастичната понуда на Амазон со која ќе добиеме 5 € како подарок кога ќе купиме најмалку 25 € во чекови подароци. Можете да отидете да ги набавите вашите картички за подароци во следново ЛИНК. Запомнете дека оваа понуда ќе биде достапна до 30 јуни, така што нема да имате многу денови да го искористите тоа. Фантастичен е и еден од најочекуваните од редовните клиенти на Амазон.


3 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Арацели Гвардија dijo

  Леле, тој 49-инчен LG ќе биде мој! Сакам како 4K резолуцијата изгледа повеќе на IPS панелот

 2.   Александар dijo

  колку добро воуу ме изненадија

 3.   Clsgyhjnftopeszbxkyszawnyszlki tkzhjdyzdituiawtlyphjqd gdt6jtyhgjdtyrfj v согласувам dijo

  Viewsonic TFT