Дали сакате да снимите реклама на Tesla Motors? Фирмата ги наградува своите обожаватели

Суперполнач за Тесла

Фирмата на Илон Маск, Тесла моторс, несомнено е на врвот на подиумот на слава, повеќе од кога и да е, тие вложуваат напори да се позиционираат како вистинска алтернатива на традиционалните возила. Тоа е поради тоа Тие го бараат својот најдобар обожавател на европска територија со намера да снимат реклама… дали сакате да учествувате?

Ние сме пред портите на ерата на електричното возило, се повеќе и повеќе луѓе се одлучуваат за хибридниот концепт дека Тојота станува толку успешен.. Сепак, силната посветеност на Тесла Моторс за демократизација на електричната автоматизација предизвикува принудени промени на брзината (наменети за игра на зборови) во автомобилскиот сектор.

Ако сакате да го тестирате идниот Model X 100D или Model S P100D, треба само да одговорите со целосна искреност на прашањето што компанијата го постави на својата веб-страница: „Што прави добро патување?“, едноставно ќе мора да отидете на веб-страницата на ОВОЈ ЛИНК и пополнете го прашалникот.

Учествувајте во Најдобриот погон и бидете едни од првите што доживеаа Model S P100D или Model X 100D на некои од најдобрите патишта во Европа. Оваа награда вклучува предложена рута за возење плус 3 ноќевања во хотелите „Дестинација за полнење“, што ќе се користат за време на вашето патување.

Доколку сте избрани, ќе можете да учествувате во промотивните видео записи на овие два модели споменати погоре, токму ние сме пред возилото со најголемо забрзување на светот (0-100 Km / h за само 2,6 Sg), ѕвончето Најголемиот погон ќе им даде фантастичен на корисниците на Тесла можност да ги тестирате вашите возила и да имате фантастично искуство, само треба да имате над 25 години и да живеете во една од земјите каде Тесла прави деловни активности во Европа (вклучена е и Шпанија).


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

бул (точно)