Набавете три месеци Spotify за само 0,99 евра

Spotify

Спотифа е несомнено Крал на онлајн музиката, неговиот стриминг сервис за музичка содржина на барање беше пред и по начинот на кој слушавме музика, толку многу што се најде на табелата, станувајќи светска референца за дискографските куќи. Сега тие само треба да знаат како да управуваат и да го прават профитабилен систем кој до сега даваше мала или никаква корист. Во меѓувреме, корисниците продолжуваат да уживаат во Spotify и во неговите бесплатни и платени верзии.

И, тоа е дека и покрај фактот дека предностите да се биде Premium во Spotify се многу за доста привлечна цена, сепак има многу корисници кои сè уште се одлучуваат за бесплатната верзија која има реклами. Сега Spotify сака да привлече клиенти со оваа нова понуда што започнува пред Црниот петок и ќе трае до после Божиќ.

Оние корисници кои никогаш не пробале претплати на Премиум, или со плаќање или со други карактеристични и слични понуди, можете да уживате во оваа тримесечна верзија за само 0,99 евра, можност што Spotify веќе им ја понуди на шпанските корисници во повеќе од една прилика. За да го направите ова, ние едноставно ќе треба да ја побараме месечната претплата и да ги платиме 0,99 евра што тие ќе ги наплатат.

Бидете внимателни, бидејќи нема да можете да креирате безброј сметки, кредитните картички и PayPal веќе поврзани претходно нема да се користат за искористување на понудата. Исто така, ве потсетуваме дека треба да бидете внимателни, доколку услугата Премиум не ве задоволи, мора да ја откажете вашата месечна претплата, во спротивно, наплатата ќе ви биде предадена откако ќе поминат три месеци. Одлична можност е да го испробате Spotify Premium доколку никогаш не сте го сториле тоа, со оглед на неговите добрите и лошите страни. Главната предност е што можете да ја преземете музиката за да ја слушате офлајн и да заштедите на брзината на вашите податоци.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.