Најдобрите понуди за црниот петок од PcComponentes

црно-петок-2020-pccomponentes

2020 година е посебна година, од таа причина, PcComponents Тој сака да го сврти што е можно повеќе, и да го направи Црн петок 2020 посебен, но на подобро.

Како што веќе знаете, Црн петок Тоа е ден на продажба што доаѓа од Соединетите држави и треба да се прослави последниот петок во ноември, со намера да не покани да ги направиме првите набавки за божиќната кампања. PcComponentes се приклучува на партијата со години, но оваа 2020 година, тие сакаат да направат историја за нешто добро: за прв пат, понудите за Црниот петок ќе бидат достапни две недели, од 22:00 часот на 15 ноември до 23:59 часот вечер на 29 ноември.

Најдобрите понуди за црниот петок во PcComponentes

Ова издание на Црниот петок во PcComponentes ќе донесе блиц понуди, ова се производи со уште по специјални цени ако е можно, но со ограничени единици. Затоа, ако сме заинтересирани за одреден производ, мора да бидеме свесни за овие видови понуди, бидејќи би можеле да ги пропуштиме ако трепнеме.

Флеш-понудите ќе бидат непознати до моментот кога ќе бидат откриени, нешто што ќе се случи помеѓу 9:00 и 22:00 часот, секој ден додека не заврши настанот. И тоа се сочни понуди, но реално.

Ако не сакате да чекате повеќе, тогаш ви оставаме некои од најдобрите понуди што можете да ги најдете за време на оваа кампања за Црниот петок на PcComponentes:

Garmin Forerunner 735XT

 • Тиркизна боја на Garmin Foreruner 735xt: за оние кои бараат спортски часовник со кој ќе ги снимат своите тренинзи, сега е единствена можност да го набават за само 199 €

Garmin Edge 520 Plus

 • Гармин Еџ 520: Ако велосипедизмот е ваша работа, не можете да пропуштите GPS навигатор на вашиот велосипед кој, покрај поврзувањето со Страта и нејзините сегменти, ви овозможува да добивате известувања од вашиот мобилен телефон. Набавете го овој уред од Garmin за само 169 €.

Realme 6 Pro

 • Realme 6 Pro: еден од телефоните со најдобра вредност за парите, сега за само 229 €. Вистинска зделка за оние кои бараат паметен телефон од 6,6 инчи со Android 10.

Xiaomi Redmi Note 9s

 • Xiaomi Redmi Note 9s: Ако претпочитате смартфон Xiaomi, ние исто така имаме опција со овој Redmi Note 9s, кој исто така нуди 6,67 инчен Full HD екран и камера со повеќе леќи: макро, широк агол, главен објектив и сензор за длабочина за да ги подобрите портретите.

Oppo A52

 • Oppo A52: Ако барате нешто уште поевтино, овој мобилен телефон Oppo е несомнено одличен кандидат и сега може да биде ваш за само 149 € благодарение на попустот од 31% на вообичаената цена.

Сè што е објаснето овде сега достапенЗатоа, секој заинтересиран корисник сега може да ја посети PcComponentes, како на својата веб-страница, така и во физички продавници и да ги провери попустите што ни ги нудат.

«Обединети за црниот петок», историската кампања на PcComponentes

Познатата онлајн продавница ја промовира оваа кампања како «Обединети за црниот петок«, Што е јасна референца за фактот дека, имајќи предвид дека станува збор за една од најдобрите продавници за електроника во нашата земја, има намера да можеме да продолжиме да бидеме обединети со нашето семејство и пријатели дури и од далечина преку компјутери , мобилни телефони, таблети и кој било уред што помага.

За да се постигне ова, водечката технологија за е-трговија сака да ја исфрли куќата низ прозорецот. Otherе се приклучат и други посебни услови, како што се повеќе од две недели, како што се понуди за скоро 3.000 производи во неговиот каталог и попусти што ќе достигнат до 60%, попусти што ќе ги најдеме и во нивните физички продавници и во нивната онлајн продавница, за кои отворија посебна страница најдобрите цени на црниот петок.

Извршниот директор на PcComponentes, Алфонсо Томас, го објаснува тоа

«Овој црн петок ќе биде различен за секого и со ситуација на пазарот многу поразлична од онаа на другите години".

Покрај тоа, тоа исто така гарантира дека тие го прошириле каталогот за да дизајнираат портфолио во кое ништо не недостасува, така што нивните клиенти можат да сторат сè со купување од дома, со зголемена безбедност и удобност. За да се задоволи големата побарувачка во оваа кампања, PcComponentes ја прошири работната сила, особено во областите логистика, услуги на клиенти, работилници и услуги по продажба, како и во нејзините физички продавници.

компјутерски црн петок

За да ги подобри испораките, PcComponentes ќе користи своја услуга Логистички PcCom, што ќе ја подобри дистрибуцијата на последната милја во специфични провинции каде испораката може да биде проблем.

И запомнете дека по овој многу долг црн петок кој завршува во недела, поточно 29 ноември, тогаш имаме Сајбер понеделник, уште еден ден на попусти што доаѓаат од САД и исто така има за цел да нè охрабри да правиме божиќни набавки, но во случај за електроника.

Ако она што го барате е а продавница специјализирана за технолошки производи во кои можеме да купиме компјутери, периферни уреди, камери, мобилни телефони, таблети, паметни часовници, звучници ... ќе ги најдете во PcComponentes.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.