Најдобри зделки на Томтоп за Црниот петок

Следниот 24 ноември се слави Црн петок, ден во кој многумина од вас ќе ја искористат можноста да обноват некој друг уред или да купете го оној што го следите некое време. Но, како што се приближува Црниот петок, се повеќе веб-страници даваат интересни понуди за да се обидат да го искористат моментумот на овој ден.

Томтоп, една од најголемите кинески веб-страници, ни подготви во текот на овие денови, неколку интересни понуди кои не можеме да ги пропуштиме, меѓу кои наоѓаме од паметни телефони до додатоци за игри, сите на повеќе од интересни цени доколку го искористиме купонот за попуст што ви го нудиме.

UleFone Armor 2

Смартфонот UleFone Armor 2 ни нуди 5-инчен екран придружен со 6 GB RAM меморија, 64 GB внатрешна меморија и со кој имаме простор за уживање во омилените игри покрај снимање видеа или фотографирање без да се грижите за складирање. Исто така е отпорен на вода.

ХОМТОП С8

Моделот HOMTOP S8 ни нуди терминал од 5,7 инчи со сооднос на екранот 18: 9, придружено со 4 GB RAM и 64 GB внатрешна меморија. Исто така е компатибилен со мрежите LTE. HOMTOP S8 е со цена од 126,41 евра.

Zhiyun Smooth-Q Gimbal

Ако сакате вашите видеа да покажат професионален квалитет додека ги снимате вашите снимки, важен уред е gimbal, бидејќи ни нуди стабилност неопходни за создавање мазни и мазни видеа. Цената на Gimbal Shiyun Smooth-Q3 е 109.64 евра.

LETV LeEco Le S3

Друг терминал што ни нуди добра вредност за парите се наоѓа во LETV LeEco Le S3, терминал компатибилен со 4G мрежи, 5,5-инчен екран придружен со 4 GB RAM меморија и 64 GB внатрешна меморија. Цена: 112,65 евра.

Други понуди на Tomtop со интересни попусти

ХОМТОП С7

Homtop S7 е терминал со 5,5-инчен екран и формат 18: 9 со многу тесни рамки. Компатибилен е со мрежи 4G-LTE, има сензор за отпечатоци, 3 GB RAM и 32 GB внатрешна меморија.Цена: 92,87 евра.

FeiyuTech SPG Gimbal

Производителот FeiyuTech исто така ни нуди стабилизатор со 3 оски така што видеата од нашиот паметен телефон излегуваат целосно стабилизирани, никогаш подобро кажано. Цената на FeiyuTech SPG гимбалот е 98,89 евра.

Водење чевли на отворено со резервоар

Човекот не живее само преку електроника и на HomTop можеме исто така најдете спортска опрема Како што се Running Tank Outdoor чевли, чевли дизајнирани за поштата, направени со дише ткаенина, која исто така не се лизга. Цената на овие чевли е 25,79 евра.

Безжична тастатура на глувчето Axis 2.4G

Благодарение на безжичната тастатура Axis 2.4 G со глувче, корисниците имаат на располагање единствена алатка способна да работи со компјутер, паметен телевизор, Android TV Box, медиа плеер, сет топ бокс едноставно движејќи го директно во воздухот. Оваа тастатура со глувче има цена од 17,19 евра.

LED сијалица со ефект на пламен

Ако некогаш сте помислиле дека имате сијалица што симулира светлина на свеќа или пламен, TomTop ни нуди LED сијалица со ефект на пламен по цена од 7,30 евра.

А-JAZZ GTX играчки глушец

Производите за игри се особено скапи поради развој и истражување зад нив. Но, неколку дена можете да ја искористите оваа понуда и да го набавите глувчето A-JAZZ GTX за само 15,47 евра.

Лента со глувче со AJAZZ RGB светло

Друга од додатоците за игри што се достапни овие денови на TomTop е МАТ AJAZZ RGB, подлога со малку груба површина што обезбедува прецизност и забрзување ни требаат во нашите омилени игри. Покрај тоа, можеме да го конфигурираме да ја менува бојата во согласност со нашите потреби.

Тастатура за игри AJAZZ AK33i

Не можевме да ја завршиме оваа листа на препораки за игри производи што ни ги нуди Tomtop без да зборуваме за тастатурата AJAZZ AK33i, тастатура со тпозадинско осветлување и кружни механички екласи со гроздобер изглед. Цената на тастатурата за игри AJAZZ AK33i е 36,99 евра.

Се надеваме дека ви се допаѓаат овие понуди.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.