Златниот OnePlus 3 е поблизу до воведување

онеплус-3-злато-2

Ако има нешто што не можеме да го обвиниме оваа година на новиот модел на OnePlus, тоа е неговиот дизајн. Додека многу корисници беа вчера во автобусот што деновиве ги обиколува Мадрид и Барселона, компанијата во сопственост на Карл Пеи, не сакате да бидете без вашиот модел во златна боја. Барем е она што се чини ако ја земеме предвид фотографијата објавена на социјалната мрежа Веибо што самата компанија ја стави вчера попладне, всушност мора да земеме предвид дека овој модел на злато на OnePlus 3 веќе се шпекулираше и зборуваше на веб-страницата на компанијата, но малку се деталите или фотографиите што ги имаме за тоа.

Од друга страна, извршниот директор на кинеската компанија за мобилни уреди одговори на корисник од неговиот профил на Твитер кои до крајот на овој месец ќе бидат достапни во оваа златна боја:

Сега треба да почекаме и да видиме што има од сето ова пред крајот на овој месец јули и ако сме толку блиску како се чини дека можеме да го купиме новиот OnePlus 3 во злато. Како и да е, овој нов модел на OnePlus ги разгледува сите анкети и добива навистина добри критики од специјализираните медиуми, па затоа бојата е важна и сигурно ја прави оние кои не го сакаат сегашниот сив модел имаат повеќе опции за избор, но поважно е медиумите и корисниците да бидат задоволни од вашиот производ како што изгледа.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.