Искористете ги понудите на Blackinthe LightintheBox

Црниот петок стана еден од најочекуваните денови во текот на целата година за многу корисници кои сакаат да заштедат пари на божиќните шопинг. Веќе некое време, се повеќе е вообичаено да се види како азиските онлајн продавници Ни нудат неверојатни понуди кои тешко можеме да ги најдеме во нашата земја.

Момците од Lightinthebox, ставија на располагање голем број понуди за прослава на Црниот петок, понуди со кои можеме брзо да организираме празничен шопинг заштедувајќи ни многу пари покрај добивањето купони со попуст според парите што ги трошиме за да ги потрошиме на идни набавки. Тука ви прикажуваме некои од најинтересните понуди што ни ги нуди Lightinthebox за Црниот петок

Xiaomi My A1

Нијанси на Xiaomi Mi A1

Малку можеме да зборуваме за Xiaomi MI A1 што веќе не е кажано, uне е еден од најдобрите терминали што можеме да ги најдеме моментално е во рамките на средниот опсег со поволности што тешко дека ќе можеме да ги најдеме на други терминали и со опсег и со слична цена. Цената на Xiaomi Mi A1 е 177,34 евра со 4 GB RAM и 64 GB внатрешна меморија.

Купете го Xiami MI A1

Xiaomi Redmi 4A Global

Друг од одличните терминали што Xiaomi ни ги нуди е Redmi 4A, терминал со 2 GB RAM и 32 GB простор за само 76,38 евра.

Купете го Xiaomi Redmi 4A Global

Xiaomi Redmi 4A

Друга опција што ја нуди оваа веб-страница на Xiaomi е моделот Redmi 4A, терминал за 5 инчи, 2 GB RAM и 16 GB складирање за само 68,22 евра.

Купете го Xiaomi Redmi 4A

Xiaomi Redmi 4X ROM Глобал

За само 95,97 евра, Xiaomi ни го нуди Redmi 4X, терминал со 3 GB RAM меморија, 32 GB простор за складирање и бесконечна батерија од 4.100 mAh за 95,95 евра.

Купете го Xiaomi Redmi 4X ROM Global

Xiaomi Mi6

Mi6 е заедно со Mi MIX 2, двата најмоќни терминали на компанијата. Xiaomi Mi6 ни нуди а Snapdragon 835 со 6 GB RAM и 64 GB складирање на сето ова со импресивен 6-инчен екран за 310,29 евра.

Купи Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi MIX 2

Xiaomi MIX EVO

Предводник на Xiaomi во моментов е Mi MIX 2, терминал со екран од 5,9 инчи, 6 GB меморија, 64 GB RAM меморија, батерија од 3.400 mAh и напојувана од Snapdragon 835 на Qualcomm. Mi MIX 2 е достапен преку Lightinthebox за само 409,42 евра.

Купете го Xiaomi Mi MIX 2

ДОГЕИ МИКС 2

DooGee има и свој Mi MIX 2, терминал со 18-инчен екран 9L6, батерија од 4.060 mAh, 6 GB RAM и 64 GB простор, сето тоа за само 177,76 евра. Исто така, интегрира систем за препознавање на лице што ни овозможува да го отклучуваме терминалот, исто како што можеме да сториме со iPhone X

Купете Doogee MIX 2

DOOGEE MIX Lite

Намалената верзија на Doogee's MIX 2 ни нуди терминал со 2 GB RAM, 16 GB внатрешна меморија и батерија од 3.080 mAh за 75,05 евра.

Купете DOOGEE MIX Lite

LeTV LeEco Ле Макс

LeTV ни нуди терминал управуван од процесорот Snapdragon 125,36 на Qualcomm за 820 евра, заедно со 4 GB RAM и 32 GB внатрешно складирање.

HOMTOM S8

HOMTOM S8 ни нуди 5,7-инчен екран рамо до рамо со 4 GB RAM и 64 GB внатрешна меморија. Цена: 120,67 евра.

Купете го HOMTOM S8

HOMTOM S9

Постариот брат на HOMTOM S8 е S8 Plus, модел со 4 GB RAM, 64 GB складирање и 5,99 инчен екран. Цена: 161,61 евра.

Купете го HOMTOM S9

Лаптоп скокач Ezbook 3

Jumper EzBook 3 е лаптоп со кој управува процесор Intel Apollo 6 GB RAM меморија и 64 GB простор внатрешна за само 169,73 евра.

Купете скокач за лаптоп Ezbook 3

Лаптоп скокач Ezbook 2

Jumper Exbook 2 е поевтина верзија на претходниот модел, управувана од Intel Z8350 процесорот придружуван од 4 GB RAM меморија и 64 GB простор внатрешна за 132,22 евра.

Купете тетратка Umper Ezbook 2

Scishion V88 сет-кутија

Ако сакаме да уживаме во сет-топ бокс способен да гледаме стриминг содржина преку ТВ, можеме да го набавиме Scishion V88, уред со 1 GB RAM и 8 GB простор за само 17,35 евра искористувајќи ја кодот за попуст LITBM8S при извршување на набавката.

Купете сет-топ кутија Scishion V88

Сет-кутија Mecool

Сет-кутијата Mecool ни нуди Андроид ТВ со 3 GB RAM и 16 GB внатрешна меморија за 44,35 со код за попуст LITBM8S.

Купете сет-топ кутија Mecook


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.