Каде ја наоѓам папката со неодамнешните документи

каде ја наоѓам папката со неодамнешните документи

Навигација на црвено, секој ден наидувавме слики и сите видови на информации што ги сметаме за привлечни, смешни, па дури и корисни. Затоа се согласуваме да ги преземеме и да ги зачуваме во нашата компјутер да можеме да сметаме на нив кога сакаме.

Многу пати, при извршување на оваа акција или кога создаваме нова датотека во нашата Компјутер, Имаме тенденција да заборавиме каде ставаме сè, и на крај го трошиме своето драгоцено време погодувајќи каде можеби сме го сместиле Нешто да се направи, поедноставно од ова, е несомнено пристап до нашето папка со неодамнешни документи, што многу пати не знаеме каде е.

Ако ова е ваш случај, оваа објава ќе ви помогне од голема помош, бидејќи во следново линкови ќе најдете, во зависност од видот на ОС што имате, чекор-по-чекор објаснување за тоа како да го најдете тоа среќно врзивно средство.

Пронајдете ја неодамнешната папка со документи во Windows Xp

Пронајдете ја неодамнешната папка со документи во Виндоус Виста

Пронајдете ја неодамнешната папка со документи во Виндоус 7

Пронајдете ја неодамнешната папка со документи со Linux


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.