Како да се каже „Те сакам“ со математичка равенка

Секако идејата во полето со наслов Нерд Loveубов се реши за „јас“ е нај curубопитно од кажи „Те сакам“ со математичка равенка...


Симпатичен и необичен начин да кажете дека ве сакам.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   вера dijo

  Тие сакаа да играат никаквеци и се покажа лошо. Преминувањето на поделбата со -7 го врти знакот>

 2.   поло dijo

  Научете да ги решавате нееднаквостите Господине Феде, кога ќе помножите со -1 ќе се сврти знакот за нееднаквост, направете ги задачите пред да кажете глупави работи