Кабриолет лаптоп Lenovo IdeaPad Flex 5 со попуст од 100,99 €

Поврзете се, комуницирајте, работете и играјте на свој начин со лаптопот IdeaPad Flex 5 (14 ″ Full HD, AMD) 2-во-1. Процесорите AMD овозможуваат извонредна забава во движење, додека рамката од 360 ° ви овозможува да го користите Flex 5 како лаптоп, таблет и многу повеќе. Со бесплатна надградба на Windows 11 кога е достапно.

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ПОНУДАТА ВО АМАЗОН:

https://amzn.to/3qPhALo


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.