Назад на училиште доаѓа во Амазон

Амазон стана за многу луѓе, главниот начин кога станува збор за купете практично кој било производ, благодарение на не само на предностите што ни ги нуди во споредба со другите бизниси (особено кога станува збор за враќање на производите), туку и на широкиот спектар на производи што ви се достапни.

Од 3 септември компанијата Jeеф Безос ни стави на располагање голем број производи од сите категории, не само оние што се однесуваат на училишен прибор, туку и други како паметни телефони, компјутери, телевизии, паметни светла ... Следно детално најдобрите понуди на Амазон за враќање на училиште.

Благодарение на програмата „Амазон премиер“, со испорака на бесплатни производи следниот ден, и која бележи пораст на цената на 36 евра, од 19,95 што чинеше, можеме да ги искористиме понудите што за една недела ги става на располагање да купува не само училишен прибор, туку и кој било друг производ, особено електронски.

Smartphones

 • Sony XZ1 Compact - 4.6 паметен телефон за 279 евра, со попуст повеќе од 50%, бидејќи цената е 599 евра.
 • Не се пронајдени производи»/] За 470 евра, кога неговата вообичаена цена е 599 евра.
 • Не се пронајдени производи»/] За 492 евра, кога неговата вообичаена цена е 799 евра.
 • Sony Xperia XA2 DS - 5.2 паметен телефон за само 249 евра, кога нејзината вообичаена цена е 279 евра.
 • Google Pixel XL - 5.5 паметен телефон за 399 евра, смартфон кој и покрај тоа што беше на пазарот скоро две години, сепак е една од најдобрите опции.
 • Не се пронајдени производи»/] За 199 евра.

паметни часовници

Слика на Gear Sport

Дигитални фотоапарати


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.