Најдобрите зделки за сајбер понеделник

Сајбер понеделник би можеле да го наречеме, но да се соочиме, многу е подобро да го наречеме Сајбер понеделник. Традицијата на црниот петок е широко распространета и брендовите сметаа дека мамурлакот понеделник по овие трошоци ќе биде добар датум за да продолжите да трошите уште повеќе ако е можно, со тоа, Сајбер понеделник е роден во 2005 година.

Како и секогаш, во Актуелидад Гаџет qНие сакаме да ви ги донесеме најдобрите понуди за Сајбер понеделник со кои ќе заштедите најмногу на овие интересни технолошки производи што ќе ви го олеснат животот. Не пропуштајте ги, откријте ги со нас најдобрите производи и по најдобра цена за време на овој Сајбер понеделник што пристигнува во понеделник, 30 ноември.

Amazon Echo и Amazon Fire

Серијата производи на Amazon и Echo добија, како што искрено мислам, се најинтересните и агресивни попусти за време на овој црн петок и не може да бидат помалку за време на Сајбер понеделник, И, сите попусти што ќе ви ги покажеме овде ќе бидат достапни во понеделник, со 30 ноември, не може да бидат помалку:

Започнуваме со четвртата генерација на Amazon Echo Dot, и со часовник и без часовник, тие продолжуваат да чинат од 69,99 евра на 39,99 евра во случајот на првиот, и од 59,99 евра на 29,99 евра во вториот случај. позиционирање како добра понуда во овој поглед.

 • Купете ја Amazon Echo Dot со часовник за 39,99 евра (ЛИНК)
 • Купете Amazon Echo Dot за 29,99 евра (ЛИНК)

Не можеме да го оставиме настрана традиционалното Амазонско ехо, можеби највпечатливата понуда од сите оние што ги имаме пред Сајбер монда. Понудата во овој случај е дека таа чини од 99,99 евра од вообичаената цена на 69,99 евра од понудата.

 • Купете четврта генерација на Amazon Echo за 69,99 евра (ЛИНК)

Нема да го оставиме зад себе опсегот Fire, дизајниран за забава и дека одлично се забавуваме со нашите омилени серии и филмови, можеме дури и да уживаме во YouTube и нашиот канал. Оваа коцка Амазон оган ТВ Видеше пад на цената од 119,99 евра колку што чинеше при лансирање на 79,99 евра што ги чини сега, исклучително интересна цена ако земеме предвид дека е способна да ја репродуцира содржината на Dolby Vision HDR10 со резолуција од 4K

 • Купете Amazon Fire TV Cube за само 79,99 евра (ЛИНК)

Ова се други производи на Амазон кои исто така добиваат спектакуларни цени:

 • Amazon Echo Show 8 оди од 129,99 евра на 64,99 евра (ЛИНК)
 • Amazon Fire Stick 4K преминува од 59,99 евра на 39,99 евра (ЛИНК)
 • Амазон Киндл оди од 89,99 евра на 69,99 евра (ЛИНК)

Носени и кул гаџети

Започнуваме со слушалки, ви донесуваме мал избор на слушалки кои ги исполнуваат условите на трите Б, тоа е: Добри, убави и ефтини.

 • Слушалки TWS AUKEY: Тие имаат Bluetooth 5.0, потполно се независни едни од други и имаат повеќе од 20.000 оценки што се граничат со совршенството, паѓајќи од 39,99 евра на само 19,99 евра> Не се пронајдени производи
 • Huawei Watch GT Sport: Што ќе ви кажеме за овој часовник што не го знаете, од година во година се бори да биде најпродаван од оние што се компатибилни со Андроид и тоа не е за помалку благодарение на фактот дека има TruSleep, GPS и монитор за отчукување на срцето за само 69,00, многу важен попуст> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.
 • Samsung Galaxy Tab A: Наоѓаме таблет со опсег на пристап кој има 2 GB RAM и 32 GB простор за складирање на 10,1-инчен екран за помалку од 180 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.

Компјутерски додатоци и игри

Ајде сега да одиме на додатоци за персонални компјутери, бидејќи корисниците на компјутери се најсложени со овој вид на производи и секако ги искористуваат најдобрите зделки за сајбер понеделник, не пропуштајте ниту еден:

 • Херој на Logitech G502 SE: Се соочуваме со играчки глушец од врвна марка како Logitech. Имаме врвен глушец со 11 програмабилни копчиња, RGB и повеќе од 17.500 високо позитивни критики што добиваат 56% попуст на Амазон и достигнуваат до 39,90 евра, вистинска зделка> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.
 • Logitech G29: Ако сакате да возите скоро реално, треба да се вратите на Logitech, тој ви нуди волан и педали од моделот G29 кои имаат Force Feedback, изработени од елоксиран алуминиум, со вклучени лопатки и многу покомплетни PlayStation за само 269 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.
 • Хипер Х игрички слушалки: Овие слушалки се HX-HSCF-BK модел и можам да ви кажам малку за Hyper X што веќе не го знаете. Не само што се компатибилни со компјутер, туку можете да ги користите и на вашиот PS $ и нивната цена паѓа на 129,00 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.

Varied го нуди овој Сајбер понеделник

Сега ќе направиме многу препорачани производи од сите видови за да не го изгубите окото за време на сајбер понеделник:

 • Соба 692: Моделот IRobot, оригиналната Roomba која има WiFi конекција, особено препорачана за теписи, добива попуст од 55% и останува САМО ЗА 179,00 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.
 • Мал X3 NFC: Мобилен со 6 GB RAM, резолуција FHD + и процесор Snapdragon 732G придружен со 128 GB простор. Можеме малку да кажеме за квалитетна цена на Поко, тој останува на 229,00 евра, повеќе од четириесет евра попуст> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.
 • Samsung 43YU8005: Кристален UHD телевизор од Samsung со 4K резолуција, HDR10 + и добра работа на вашиот Smart TV за само 375 евра за неговите 43 инчи> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.

Овие беа нашите најдобри зделки за Сајбер понеделник, не пропуштајте ги.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

бул (точно)