Најдобрите зделки на викендот за црниот петок

El Црн петок тоа е многу повеќе од само продажен ден. Постојат многу корисници кои чекаат во текот на целата година за да можат да се соочат со своите технолошки набавки за време на Црниот петок, сепак, сега овој период е дури и продолжен во корист на корисниците.

За време на викендот, понудите за Црн петок продолжуваат пред Сајбер понеделник, ние ви ги донесуваме најдобрите понуди за вас. Како и секогаш, нашите понуди за црниот петок се наменети само за производи кои сме ги пробале и можеме да ви ги препорачаме во сите области, така што тие се тотално искрени и автентични поволни цени.

Паметни часовници и додатоци

Samsung Galaxy Watch

Безжични слушалки

Airpods

Таблети и додатоци

Поттикне пожар

Smartphones

Galaxy M21

 • Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro, 6 GB RAM меморија, 65 GB простор, 6,67-инчен екран и четири-камера по 199 евра.
 • Oppo A9, 6,5-инчен екран со 4 GB RAM меморија и 128 GB простор за складирање по 167 евра.
 • Моторола Мото Г Про, 6,4-инчен екран, 4 GB RAM и 128 GB простор за складирање по 199 евра.
 • Xiaomi Poco X3, со 6 GB RAM меморија, 128 GB простор и 6,67-инчен екран од 229 евра.
 • Samsung Galaxy M21, тројна камера, 4 GB RAM меморија, 64 GB простор и батерија од 6.000 mAh за 179 евра.

Амазонски ехо уреди

Паметни уреди

Прстен Видео дорбел 2

Лаптопи

Huawei MateBook X Pro

 • Lenovo IdeaPad 3, со 12 GB RAM, 256 GB SSD, FullHD екран, 15,6 инчи и Full HD резолуција од 549 евра, помалку од 599 евра.
 • Huawei MateBook X Pro 13,9-инчен, 7-ти генерал Intel Core i10, 16 GB RAM и 1TB SSD по 1399 евра, со заштеда од 500 евра.
 • Леново ThinkBook, лаптоп со 13,3-инчен екран, 5-та генерација Intel Core i10, 8 GB RAM и 256 GB SSD по 699,99 евра.
 • 14-инчен Acer Chromebook, FullHD резолуција, 4 GB RAM и 64 GB eMMC по 249 евра.
 • 14-инчен Asus Flip Chromebook, Fulld HD резолуција, 8 GB RAM и 64 GB eMMC по 449 евра.
 • Игри на среќа HP Paviliion, 16-инчен екран, 7-та генерација Intel Core i10, 16 GB RAM и 512 GB SSD по 1.099 евра.

Компјутерски додатоци

Телевизори

Samsung 55 инчен 4k телевизор

Интересни гаџети

Toе започнеме со колекција на доста интересни гаџети кои можат да имаат многу намени, во овој случај започнуваме со таблети за графики de ХУИОН Камвас, прилично популарен бренд во овој сектор и кој ни носи две огромни понуди од скоро 50% на некои од нејзините најинтересни производи:

 • Kamvas Pro 13 инчи: Започнуваме со овој популарен модел кој има големина од 13,3 инчи, многу простор за уживање, како и десет различни моливи и прилагодлив држач. Има 120% од опсегот sRGB, ламиниран екран, антирефлектирачки панел и спектакуларни оценки. Имаме попуст што го остава само на 217,57 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.
 • Kamvas Pro 16 инчи: Продолжуваме со најголемиот модел, 16-инчен. Овој поголем модел се одликува со држач за пенкало, крпа за чистење, шест точки за прилагодување и многу повеќе со значителен попуст што го остава само на 336,78 со над 500 позитивни оценки> ЛИНК ЗА НАБАВКИ

Сега зборуваме за пристаништа и поврзување, го имаме сè потешко, бидејќи нашите компјутери имаат помалку од овие потребни пристаништа, сепак WAVLINK доаѓа да го реши гласачкото ливче по добра цена:

 • WAVLINK Ултра: Станица за поврзување што има две USB 3.0 порти, Ethernet RJ45 порта, две HDMI и две DisplayPorts, USB тип C и приклучок за напојување на задната страна. Во меѓувреме, на предната страна имаме четири USB 3.0 порти и 3,5 mm приклучок за минихек слушалки. Неговата вообичаена цена е 119,99 евра и ја наоѓаме на само 69,99 € > ЛИНК ЗА НАБАВКИ

Продолжуваме со различни производи и додатоци.

 • 128 GB USB флеш-уред 4in1 за iPhone и iPad, како и која било нормална USB и microUSB порта. Има Flash Drive и брзина 3.0, неговата вообичаена цена беше 39,99 евра и во моментов е само 25,99 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.
 • Контролер за компјутерски игри: Оваа команда G-Lab K-Pad е компатибилна со сите верзии на Виндоус и Андроид, има свој USB адаптер за поврзување со напојувањето и многу интересен дизајн. Тоа ќе ви овозможи да играте многу удобно од вашиот Gaming компјутер за само 19,99 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.

Забава и мултимедија

Одлична опција е да го искористите мултимедијалниот систем на нашиот дом и да видите сè што е големо и пријатно, ќе ви донесеме интересни понуди, започнуваме:

 • Full HD проектор: Со овој проектор можеме да видиме содржина во Full HD резолуција со контраст 9000: 1, компатибилност со Dolby Surround и има 7200 LUX за да можеме да уживаме дури и со вклучено светло. Нормално чини 279,99 евра и сега има попуст што го остава само на 207,99 евра> Не се пронајдени производи
 • Детски таблет од 7 инчи: Овој таблет има седум инчен панел заедно со четири-јадрен процесор, 1 GB RAM меморија и има тешка футрола за деца, обично чини 74,99 евра, но сега има попуст од 23% за само 57,59 евра ќе биде ваше Не се пронајдени производи
 • Уште 1 Hi-Fi слушалки: Тие имаат троен систем на контролори, врвни слушалки со MEMS микрофон и далечински управувач. Тие се произведени со врвни материјали и се скоро 50%, а тоа е дека нивната вообичаена цена надминува 100 евра и сега ги имаме за само 53,18 евра> ЛИНК ЗА НАБАВКИ.

Компјутери и компјутери

Сега одиме со работни станици и добри цени на компјутери кои ни овозможуваат да работиме тивко.

 • Beelink U55: Овој мини компјутер Има процесор Intel Core i3-5005U и 8 GB RAM меморија, придружена со 256 GB SSD хард диск што ни овозможува да уживаме во 4K содржина и да работиме во автоматизација на канцеларијата на агилен начин. Неговата вообичаена цена е 349,99 евра, но сега го имаме само на 249,99 евра > ЛИНК ЗА НАБАВКИ.

Производи од Амазон

Оваа коцка Амазон оган ТВ Видеше пад на цената од 119,99 евра колку што чинеше при лансирање на 79,99 евра што ги чини сега, исклучително интересна цена ако земеме предвид дека е способна да ја репродуцира содржината на Dolby Vision HDR10 со резолуција од 4K

 • Купете Amazon Fire TV Cube за само 79,99 евра (ЛИНК)

Ова се други производи на Амазон кои исто така добиваат спектакуларни цени:

 • Amazon Echo Show 8 оди од 129,99 евра на 64,99 евра (ЛИНК)
 • Amazon Fire Stick 4K преминува од 59,99 евра на 39,99 евра (ЛИНК)
 • Амазон Киндл оди од 89,99 евра на 69,99 евра (ЛИНК)

Попусти на Huawei

Huawei Store вклучува и попусти на вашите аудио уреди, како на пр Студио HUAWEI FreeBuds, првите слушалки преку уво на брендот кои нудат одлично ниво и квалитет на звукот за 249 €. Во рамките на истиот овој сегмент, можете исто така да го најдете Бесплатни пупки Про за 149 € или FreeBuds на HUAWEI 3 за 89 €.

Исто така, специјални понуди во Галерија со апликации што ќе им овозможи на корисниците голем број можности и награди во текот на овие 7 дена, како што се 500 картички од 20 € од Англискиот суд тоа ќе ви биде од голема помош да ги направите најдобрите божиќни набавки, 50 € 20 подарочни картички за да купувате во сите установи од пресекот и 20.000 картички за подароци Амазон со вредност од 1 € да имате се што ви треба со кликнување на копче.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

бул (точно)