Најдобрите зделки за раниот црн петок

Црн петок Веќе помина, како што добро знаете, Црниот петок се слави на последниот петок во ноември. Сепак, понудите стануваат се подобри и подобри, а овој пат Црниот петок оди уште подлабоко во викендот и во пресрет на сајбер понеделникот.

Ние сакаме да ви покажеме кои се најдобрите понуди за црниот петок викенд за да можете да заштедите и да уживате во технологијата по најдобра цена. Затоа составивме кои се најдобрите попусти што ќе ги најдете оваа сабота и недела непосредно пред Сајбер понеделник за да не пропуштите ништо.

Звучни производи

Како што добро знаете, ние имаме многу понуди на опсегот Ехо додека траат резервите, почнувајќи од четвртата генерација Ехо точка.

Оваа четврта генерација Echo Dot, и со часовник и без часовник, се чини дека чини од 69,99 евра на 39,99 евра во случајот на првиот, и од 59,99 евра на 29,99 евра во вториот случај. позиционирање како добра понуда во овој поглед.

 • Купете ја Amazon Echo Dot со часовник за 39,99 евра (ЛИНК)
 • Купете Amazon Echo Dot за 29,99 евра (ЛИНК)

Четвртата генерација Amazon Echo исто така се приклучува на овие видови попусти. Имаме звук Dolby Atmos заедно со протоколот Zigbee за да ги контролираме сите ваши паметни и поврзани домашни производи. Понудата во овој случај е дека таа чини од 99,99 евра од вообичаената цена на 69,99 евра од понудата.

 • Купете четврта генерација на Amazon Echo за 69,99 евра (ЛИНК)

Продолжуваме со производ што исто така го анализиравме тука, слушалките Кембриџ Аудио TWS кои им понудија толку многу добри резултати на корисниците. Зборуваме за Меломанија 1, овие слушалки со девет часа континуирана репродукција и 36 Повеќе со вклучената кутија за полнење: Слушалките Мемонија 1 на Кембриџ Аудио обезбедуваат вистинска саундтрак повеќе од еден ден.

Најдовме попуст од 10 евра на овој производ што ги остава на 79,95 евра, уште построга цена отколку што обично ја имаат, за да можеме да ја искористиме оваа понуда.

 • Comprar Меломанија 1 за само 79,99 евра (ЛИНК)

Специјални понуди во продавницата Huawei

На ниво на сите видови производи, откриваме дека Huawei Store (Не се пронајдени производи) добива попусти до 50% за прв пат, започнуваме со Huawei P40 Pro. за 699 ​​€, еден од најновите предводници на брендот, награден во Светски награди ТИПА 2020 година во категоријата паметни телефони со најдобра камера, за да можат корисниците да создаваат свои спомени со одличен квалитет. Покрај овој неверојатен терминал, компанијата изненадува со одлични понуди и на други паметни телефони како на пр HUAWEI P40 Lite 5G за 299 € или HUAWEI Nova 5T за 209 €

Вклучуваат и попусти на нивните аудио уреди, како на пр Студио HUAWEI FreeBuds, првите слушалки преку уво на брендот кои нудат одлично ниво и квалитет на звукот за 249 €. Во рамките на истиот овој сегмент, можете исто така да го најдете Бесплатни пупки Про за 149 € или FreeBuds на HUAWEI 3 за 89 €.

складирање

Одиме со некои од најистакнатите вести, во овој случај сега ќе разговараме за складирање. Овој црн петок е особено добро време да се фати хард диск на SSD. Овие нови солидни спомени носат многу поголема брзина и можете да му дадете дополнителен допир на брзината на вашиот компјутер, т.е. најбрзиот и најевтиниот начин да го направите вашиот компјутер побрз благодарение на Црниот петок, Ви оставам некои од најистакнатите понуди:

 • 1TB SanDisk Extreme кој има попуст од 56% (130 €)> ЛИНК
 • Samsung 970 Evo Plus од 1TB кој има попуст од 43% (84,99 €)> ЛИНК
 • Western Digital SN550 500GB со попуст од 30% (54,90)> ЛИНК

Имате преносни алтернативи, SSD хард дискови со високи перформанси и секако SSD хард дискови дизајнирани да ја оптимизираат цената.

Монитори од секаков вид

Исто така, мониторите се со неверојатен попуст, особено кога сметате дека телекомуникациската работа е цел на денот. Од таа причина и многу повеќе, добивањето добар монитор на Црниот петок е исклучително интересна алтернатива, ајде да погледнеме:

 • Монитор Самсун 32 ″ 4K за само 279,99 евра> ЛИНК
 • Закривен монитор Samsung 32 ″ 2K на 144 Hz за само 299,99 евра> АНАЛЦА
 • HP 24 ″ монитор со 2K резолуција за само 159,00 евра> ЛИНК
 • Монитор ASUS 27 со Full HD резолуција на 75Hz за само 119,00 евра> B0845NMZ6K

Ние ви понудивме секакви алтернативи, имате и евтини и големи монитори со целосна резолуција, како и монитори со високи перформанси и за играње и за работа во извонредни резолуции. Dependе зависи од вашите потреби, но добар 4K монитор е идеален овој црн петок.

Најдобри гаџети

Одиме сега со најтипичните додатоци, ќе разговараме за оние видови производи кои секогаш изгледаат убаво на вашата работна маса и што можат да ви го олеснат животот:

 • Верувајте во тастатурата и глувчето „Таро“ по неверојатна цена од само 12,99 € во ова ЛИНК (28% попуст). Може да имате лесна за употреба нумеричка тастатура и глувче за работа по смешна цена.
 • Глувци Logitech, најдобри на пазарот:
  • М720 триатлон сега чини само 38,99 евра, неверојатен 46% попуст, ова е мојот глушец повеќе од три години> ЛИНК
  • MX Master, врвен глушец за само 49,90 евра, што е исто така луд попуст од скоро 50%> ЛИНК
 • Доверливи вести пакети:
  • Глушецот ОЗАА со 30% попуст останува само во 34,99 евра внатре
  • Доверете му се на звучникот на Titan за само 32,99 евра> ЛИНК
  • Верувајте Zива, тастатура и комбо од 16,26 евра> ЛИНК

Ова се засега нашите понуди и препораки за денес на црниот петок, се надеваме дека ќе можете да ги искористите.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

бул (точно)