Најдобрите зделки за сајбер понеделник 2019 на Амазон

После долгата недела на понуди за прославување на Црниот петок, ако ви останат уште малку пари за да ги унапредат вашите божиќни набавки, денес е последниот ден кога треба да го искористите црниот петок преку сајбер понеделникот. Сајбер понеделникот е роден во 2005 година во движење кон стрotenciar продажба преку Интернет.

И покрај фактот дека овој ден е главно ориентиран на електронски производи, во текот на целиот овој ден, можеме да најдеме секакви производи. Тука ви го покажуваме најдобри зделки што можеме да ги најдеме на Сајбер понеделник достапна на Амазон. Овие понуди ќе завршат на полноќ или додека не останат без залиха.

Amazon ни овозможува да плаќаме за набавки на 4 месечни рати, што ќе ни овозможи да извршиме набавки од поголема сума и да можеме удобно да ги плаќаме на четири месечни рати.

Овој вид на финансирање е достапен за износи од 75 до 1000 евра и е предмет на одобрување на Кофидис. Ако производот е достапен за финансирање, ова ќе биде прикажано веднаш до крајната цена на производот.

Паметни звучници на Амазон

 • Звучник 3-та генерација на Amazon Echo Dot е достапна само за 22 евра. Неговата вообичаена цена е 59,99 евра.
 • Ехо Покажи 5, паметен звучник со црн екран е достапен за 49,99 евра. Неговата вообичаена цена е 89,99 евра.
 • Оган стап ТВ, да го претвориме нашиот стар телевизор во паметен, е достапен за 24,99 евра, тоа е нејзината вообичаена цена од 39,99 евра.
 • Верзијата на Fire Stick 4K Ultra HD, има вообичаена цена од 59,99 евра, но за неколку дена можеме да ја набавиме за само 39,99 евра.
 • Амазон ехо 3-ти генерал достапно само за 64,99 евра. Неговата вообичаена цена е 99,99 евра.
 • Звучникот Ехо што се вклучува во штекер, Ехо Флекс, е достапен за 19,99 евра, кога нејзината вообичаена цена е поскапа за 10 евра.
 • Далечинскиот управувач со Алекса за Fire TV Има вообичаена цена од 29,99 евра, но ако ги искористиме овие денови, можеме да ја купиме за 23,99 евра.

Смартони

Црна ајкула 2

 • Samsung Galaxy M30s, Фантастичен терминал со 6,4-инчен екран, 4 GB RAM, 64 GB простор и тројна камера е достапен за 219 евра.
 • El Samsung Galaxy M20, со 4 GB RAM и 64 GB внатрешна меморија, со 6,3-инчен екран, достапен за 189 евра.
 • Samsung Галакси S10, 6,1-инчен модел достапен за 685 евра.
 • El Xiaomi Mi 9T Има 6,39 инчен AMOLED екран без никаков вид изрез на предната страна, бидејќи камерата се наоѓа на горниот дел од уредот во форма на pop-up. Зад нас, имаме 3 камери од 48, 13 и 8 mpx, соодветно. Има чип NFC, батерија од 4000 mAh, 6 GB RAM и 64 GB простор. Цена: 294 евра.
 • El Xiaomi Black Shark 2 Pro, На располагање е на Амазон за 649 евра, паметен телефон со 12 GB RAM меморија, 256 GB простор, процесор Snapdragon 855 Plus, двојна SIM и 6,39 инчен екран.
 • Не се пронајдени производи, со екран од 6,53 инчи, 6 GB RAM меморија, 64 GB простор и процесорот Helio GT90T од MediaTek е достапен за 240 евра.
 • Xiaomi Black Shark, терминал со 5,99 инчен екран, 6 GB RAM и 64 GB простор, со сите управувани од Snapdragon 845 на Qualcomm. Достапно е само за 329 евра.
 • Моторола еден зум, ни стои на располагање 6,4-инчен екран, 4 GB RAM и 128 GB простор за складирање, двојна SIM и систем со 4 камери на задната страна. Достапно е за 349 евра.
 • Почитувај 10 Lite, 6,21 инчен екран, 3 GB RAM меморија, 64 GB простор, двојна задна камера од 13 и 2 mpx и пред 24 mpx. 239 евра.
 • Alcatel 3X, 5,7 инчен екран, двојна задна камера од 12 и 5 mpx и предна камера од 5 mpx. 3 GB RAM и 32 GB простор. 99,99 евра.
 • OnePlus 6, паметен телефон со 6,28 инчи AMOLED екран, со 8 GB RAM и Qualcomm Snapdragon 845 процесор достапен за 309 евра.
 • OnePlus 6T, придвижуван од Snapdragon 845 на Qualcomm и придружен со 8 GB RAM и 128 GB простор, е достапен на Амазон за 409 евра.
 • Realme X2 Pro - 6,5-инчен SuperAMOLED смартфон со 12 GB RAM и 256 GB простор, 8-јадрен процесор и гигантска батерија од 4.000 mAh. Достапно за 449 евра.

паметни часовници

Galaxy Watch активен

 • Huawei Watch GT Sport, со GPS, мониторот за отчукување на срцето е достапен на Амазон за 109 евра.
 • Фосил Q грант, мери физичка активност, поминато растојание, согорени калории, следи спиење и е компатибилен и со iOS и со Android. Достапно за 120,33 евра.
 • samsunggear sport, идеално за да се измери нашата спортска активност е достапна на Амазон за 166 евра.
 • Samsung Galaxy Watch активен достапно само за 189 евра.

Таблети

 • Samsung Galaxy Tab А, 10,5 инчи со FullHD резолуција, 3 GB RAM и 32 GB внатрешна меморија. 229,99 евра.
 • El Amazon Kindel eReader е достапен за 74,99 евра со 4 GB простор. Неговата вообичаена цена е 89,99 евра.
 • La Таблета Amazon Fire 7, со 7-инчен екран и 16 GB простор, достапен е со попуст од 20 евра од вообичаената цена, 49,99 евра.
 • El Kindle Paperwhite eReader 6-инчен е достапен со попуст од 30 евра, со крајна цена од 99,99 евра.
 • iPad Air (2019) со 10,5-инчен екран и 64 GB простор, достапен е во Wi-Fi верзија за 510 евра.
 • 11-инчен iPad Pro и 256 GB простор за складирање, достапни на Амазон за 990 евра.

Конзоли

Поддршка за тастатура и глувче на Xbox One X

Слика и звук

Компјутери, лаптопи и додатоци

Лаптоп за игри Acer VX5-591G-5872

Производи на домот

iRobot Roomba 960

 • Робот за правосмукалка Roomba 671 Правосмукалка за подови, чистење со 3 фрази и компатибилна со Алекса е достапна за само 179,99 евра.
 • Робот за правосмукалка iRobot Roomba 960Идеална, правосмукалка чиста за миленичиња со 5 пати поголема моќ на вшмукување, компатибилна со Alexa by 389 евра.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.