Она што не треба да го пропуштите на Нетфликс во текот на месец јануари

И еве уште еднаш, откако ќе завршат сите анализи и совети на Божиќ, да ви донесеме малку смиреност и релаксација ... Дали имате подобар план од тоа да седите и да го гледате најдоброто од Нетфликс? Дозволете ми да се сомневам во тоа, а тоа е дека имајќи ги предвид бројните трошоци што ги правевме овие денови, и ако можеме да одолееме на продажбата, можеби најинтересно е да ги поминете во мирување часови проголтајќи серии и филмови насекаде

Значи, не можете да го пропуштите нашиот месечен состанок со најдобрите препораки за гледање содржина на вашите омилени платформи за стриминг., можете да останете, да ирнете и да извадите пенкало и хартија (или да не додадете во маркери) ако не сакате да пропуштите ништо… дали ќе можете?

Како и секогаш, ви препорачуваме да поминете низ нашиот индекс, за да можете да одите директно на платформата или содржината што ве интересира најмногу, бидејќи можеби не мора да ги сакате детските содржини толку колку што се документарците, а како што е гаџетот Актуалидад, размислуваме за сè , Ние обезбедуваме директен пристап до содржината по ваш избор.

Нетфликс во јануари 2018 година

Филмови на Нетфликс во јануари 2018 година

Во врска со кино, немаме ништо премногу впечатливо, нема да ве измамиме, на Нетфликс тие малку се опуштија со содржината од јануари 2018 година, иако сериозно се надеваме дека квалитетот на она што го нудат во однос на филмовите ќе се зголеми за следните месеци, не се сомневаме. Сепак, иако неговата премиера беше на крајот на декември, сепак можеме да ви препорачаме да ја видите оригиналната продукција на Нетфликс во која глуми Вил Смит, филмот се вика Светлата, и без да биде ремек-дело, доволно е забавно да ве држи на каучот добро време со добра доза на акција.

 • Кралот Полка - 12 јануари
 • Глупав и бескорисен гест - 26 јануари
 • Отворена куќа - 19 јануари
 • Повикот - 29 јануари
 • Добро време - 11 јануари
 • Супер мрачни времиња - 1 јануари
 • Warcraft: Inception - 28 јануари
 • Богови на Египет - 19 јануари
 • Алиса низ стаклото - 3 јануари
 • Таа е шеф - 28 јануари
 • Последниот крал на Шкотска - 1 јануари
 • Вештерката - 7 јануари
 • Темнината - 1 јануари
 • Немири на таткото - 1 јануари

Серија Нетфликс во јануари 2018 година

Сериите не се кратки, нешто подобро од содржината што можеби сме ја виделе во однос на филмовите, сепак, немаме друг избор освен да препорачаме веќе видено, а тоа е Црно огледало, и покрај тоа што малку го намали квалитетот на понуденото, сепак е повеќе од забавна серија што ќе ви овозможи да поминете убаво со сите свои поглавја. Сепак, од она што ни го нуди Netflix во однос на премиерите за овој месец јануари, можеме да ја истакнеме првата сезона на Ајнштајн и шестиот од Татковина (веќе класика).

 • Министерството за време - Сезона 3 - 1 јануари
 • Татковина - Сезона 6 - 18 јануари
 • Грим - Сезона 6 - 12 јануари
 • Кога срцето зборува - Сезони 1> 4 - 1 јануари
 • Готам - Сезона 3 - 1 јануари
 • Грејс и Френки - Сезона 4 - 19 јануари
 • Дирк Нежно, Агенција за холистичко истражување - Сезона 2 - 5 јануари
 • Lovesick - Сезона 3 - 1 јануари
 • Одмазда - Сезона 1 - 30 јануари
 • Ден за ден - Сезона 2 - 26 јануари
 • Ван Хелсинг - Сезона 2 - 19 јануари
 • Погрешно - Дел 2 - 12 јануари
 • Комичари во автомобили кои добиваат колекции за кафе - 5 јануари
 • Лордови на дрога - Сезона 1 - 19 јануари
 • Devilman Crybaby - Сезона 1 - 5 јануари
 • Црна молња - Сезона 1 - 23 јануари (неделна содржина)
 • Star Trek: Discovery - Сезона 1 - 8 јануари (неделна содржина)
 • Династија - Сезона 1 - 18 јануари (неделна содржина)

Документарни филмови на Нетфликс во јануари 2018 година

Ние се издвојуваме од документарните филмови скапани, анализа на тековното општество на потрошувачи што се однесува до прехранбената индустрија, во смисла на парите што ги движи, како се управува и причината за тековната криза на кој може да дојде крајот порано отколку подоцна. Доколку сакате да ја подигнете свеста преку овој интересен документарец за лагите на најважниот пазар во светот, не пропуштајте Скапани

 • Некој го храни Фил - 12 јануари
 • Валкани пари - 26
 • Силата - 29 јануари
 • Нераскажаните приказни за Армистед Мопен - 8 јануари
 • Човекот кој би бил Полски крал - 12 јануари
 • Немири - 15 јануари
 • Јаболко на Ева - 1 јануари
 • Расипан - 5 јануари

Детска содржина на Нетфликс во јануари 2018 година

Очигледно имаме содржина за најмалата од куќата, тие имаат право да не се досадуваат и да уживаат во Нетфликс исто како и ние, па затоа имаат посебен вид сметка за нивниот пристап, како и придобивки за примерокот на содржината. Доста ни е на пример, истакнуваме Бускандо до Дори овој пат, оваа врска на Барате Немо, изработена од Дизни Пиксар и тоа несомнено ќе им се допадне на сите во куќата. За најкласичните, исто така можеме да уживаме Бебе, храброто мало прасе, какви спомени ...

 • Лама Лама - Сезона 1 - 26 јануари
 • Дизни наоѓајќи Дори - 31 јануари
 • Супер крилја - Сезона 2 - 30 јануари
 • Седум и јас - Сезона 1 - 15 јануари
 • Стави ме на мое место - 23 јануари
 • Бебе смело мало прасе - 11 јануари
 • Празна проверка - 9 јануари
 • Слатка куќа ... - 25 јануари
 • Облачно со шанси за ќофтиња 2 - 1 јануари
 • Снежно време! - 1 јануари
 • Избран за Триумф - 2 јануари
 • Бруно и чизми: Војната на волшебниците - 1

нетфликс стапки Божиќ декември 2017 година

Менито Нетфликс е многу пошироко од оној на неговата конкуренција, претплатите ќе ни овозможат да ја прилагодиме услугата според нашите вистински потреби, па дури има и верзија за повеќето гурмани од ваков вид мрежна содржина, што е таква што:

 • Еден корисник со квалитет на SD: 7,99 €
 • Два симултани корисници HD квалитет: 10,99 €
 • Четири истовремени корисници во 4K квалитет: 13,99 €

Така е Нетфликс продолжува да се позиционира малку по малкуИ покрај фактот дека во Шпанија со Movistar + како конкуренција и со своите конвергентни пакети, работите можат да бидат малку тешки. Бидете како и да е, уживајте со нас во најдобрата содржина на Нетфликс, ако најдете нешто интересно или сакате целиот свет да знае колку има да се види во јануари, не двоумете се да ја споделите оваа публикација со кого сакате преку социјалните мрежи или курирски услуги.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

<--seedtag -->