Ова се вестите на Нетфликс за јули 2018 година

Сега сме официјално во лето, време од годината во кое многумина од нас немаат телевизија како главно средство за забава пред спиење, но терасите со пријателите или семејството се идеална замена, особено за општата телевизија, каде освежената, серија со сомнителен квалитет и филмови со повеќе години отколку на тераса Тие се theвезденото јадење.

Водечкиот светски стриминг видео сервис продолжува да го шири својот каталог и покрај тоа што не сака да седи и да гледа телевизија со овие горештини. Имајќи предвид дека не секој ужива на одмор на освежувачко место, логично е дека Нетфликс продолжува да додава нови серии и сезони, со што се проширува својот опсежен каталог. Ако сакате да знаете кои се новостите, тогаш ние ќе ви ги покажеме Вести на Нетфликс за јули 2018 година

Нова серија / сезони на Нетфликс за јули 2018 година

Бејтс Мотел пристигнува со својата петта и последна сезона на стриминг видео сервисот на Нетфликс, серија што го раскажува животот на Норман Бејтс и неговата мајка Норма пред настаните портретиран во филмот „Психо“ на Алфред Хичкок.

Реномираната серија „Портокал е новата црна“ пристигнува на Нетфликс ова лето со последната сезона придружена со „Света игри“, едно од најочекуваните изданија во последните неколку месеци, серија што ни кажува како еден полицаец тргнува да го спаси Бомбај од катаклизма по следните кодирани предупредувања на бегалецот водач на банда со кого дели обврзница во минатото.

Комичари во автомобили кои добиваат кафе, Jerери Сајнфелд ги забавува некои од најсветлите умови во хуморот над кафето, крстарејќи во класични автомобили, крстарејќи покрај море. Jimим Кери, Стивен Колберт, myими Фалон, Крис Рок, Алек Болдвин, Барак Обама, Стив Мартин, он Оливер.... се дел од комичарите и актерите кои минуваа низ неговата програма последниве години, со што ќе се додадат нови епизоди од 6 јули.

 • Саманта! - Достапно на 6 јули
 • Ана со Е. - Достапно на 6 јули
 • Стрелец - Сезона 9 - Достапно на 13 јули
 • Бејтс Мотел - 5-та сезона - Достапно на 30 јули
 • Добредојде во семејството - Достапно на 27 јули
 • Добри девојки - 1-та сезона - Достапно на 3 јули
 • Комичари во автомобили добиваат кафе: свежо направено - Достапно на 6 јули
 • Конечен простор - Достапно на 20 јули
 • Светите игри - Достапно на 7 јули
 • Портокал е нова црна - 5-та сезона Достапна на 27 јули
 • Рим: Империја на крвта - Достапно на 27 јули
 • шеќер брзање - Достапно на 13 јули

Нови филмови на Нетфликс за јули 2018 година

„Пикселс“ е филм со Адам Сендлер и Кевин Jamesејмс во главните улоги, кој се појави во кината во средината на 2015 година и во кој тој ни раскажува за животот на двајца млади луѓе кои како дете биле видеоиграчки чудовишта, но како што пораснаа тргнаа по различни патишта, патишта што повторно дојдете заедно кога земјата претрпува инвазија на ликови од видео-игри од осумдесеттите, како на пр Магаре Конг, Pac-man, Arkanoid, Centipede, Space Invaders, Tetris, Asteroids ...

Идеален филм за оние кои живееме во тоа време, а исто така и за најмалите од куќата. Ќе биде достапна на Нетфликс следниот 28 јули.

Снимањето филмови за класични видео-игри секогаш претставувало прилично комплетен процес и со кој никогаш не можете да ги одржувате задоволни сите страни. Warcraft, The Origin, е забавен филм и со кој можеме да се забавуваме ако не сме игралеВо спротивно, ќе завршиме со повеќе прашања отколку одговори.

CGI блеска за своето присуство, не само на сцената, туку и на ликовите, магичните ефекти ... кои ни нудат претстава во која вреди да се ужива без да се поставуваат премногу прашања. Ако сте fanубител на Warcraft, веројатно веќе сте го виделе, ако не, вооружете се со трпеливост.

По една мистериозна апокалипса, сè е дезинформации и насилство, без правила или електрична енергија. Еден човек и неговиот свекор патуваат низ хаотична и скршена земја за да ја спасат својата сопруга, која е бремена. Во филмот „На крајот на сето тоа“ играат Тео Jamesејмс, Форест Витакер и Кет Греам и се отвора на 13 јули.

 • Под кожата на волкот - достапно на 6 јули
 • Добри соседи 2 - достапно на 14 јули
 • Крај на сè - достапно на 13 јули
 • Известувањето - достапно на 24 јули
 • Истребување - достапно на 27 јули
 • Ноќ на демонот - Поглавје 3 - Достапно на 2 јули
 • 4-та компанија - достапно на 5 јули
 • Г-дин Холмс - достапно на 26 јули
 • Пиксели - достапно на 28 јули
 • Репортери во војна - достапно на 10 јули
 • WarCraft - достапно на 14 јули

Нова детска содржина на Нетфликс за јули 2018 година

Тајлер на латински шпански јазик

По успехот на филмот Captain Underpants, Dreamworks сакаше да го искористи влечењето и создаде телевизиска серија посветена на овој iousубопитен лик. Почнувајќи од следниот 13 јули, првата сезона на Лудите приказни за Captain Underpants доаѓаат во Нетфликс.

Тајлер на латински шпански јазик

Луна Петунија: Врати се во Гениалија, се врати со втора сезона на Нетфликс на 20 јуни, серија која сè повеќе ги следи децата.

 • Cupcake и Dino: Општи услуги - достапно на 27 јули
 • Дома: Авантурите на бакшишот и ох - Сезона 4 - Достапно на 20 јули
 • Најлошата вештерка - Сезона 2 - Достапно на 27 јули
 • Лудите приказни за капетанските гаќи - достапно на 13 јули
 • Луна Петунија: Враќање во Гениалија - Сезона 2 - Достапно на 20 јули
 • Патка, патка, гуска - Достапно на 20 јули

Нови документарни филмови на Нетфликс за јули 2018 година

Наркобосови Доаѓа во втора сезона, почнувајќи од 10 јули, каде што се раскажани приказните за најпознатите наркобосови, најкрволочните убијци и луѓето кои се заколнале дека ќе ги стават во затвор.

 • Лордови на лекови - Сезона 2 - Достапно на 10 јули
 • Коко и Раулито: Рингишпил на нежност - достапно на 27 јули
 • Прв тим Јувентус - Дел Б - Достапно на 6 јули
 • Jimим ffеферис: Ова сум јас сега - достапно на 13 јули
 • Здравје на продажба - достапно на 27 јули

Секој месец, ве известуваме за сите новости што доаѓаат на платформата за кралици на светот на стриминг. Ако сакате да погледнете во вести кои дојдоа на Нетфликс во јуни оваа година, можете да го направите тоа преку оваа врска.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

<--seedtag -->