Ова се најдобрите понуди за оваа недела што можеме да ги најдеме на Амазон

Амазон

Амазон Таа е една од најголемите виртуелни продавници што постојат и која ни нуди огромен број интересни понуди секоја недела. За да не се изгубите меѓу илјадниците производи што можеме да ги најдеме денес, решивме да покажеме мал избор на најдобри зделки што се достапни овие денови.

За да купите некој од производите што ќе ги разгледаме подолу, треба само да кликнете на неговото име за да се пренасочи кон Амазон, од каде што можете да ја купите. Имајте на ум дека колку и да купувате од нашата веб-страница, секој производ што ќе го купите ќе биде предмет на сите услови на виртуелната продавница со која управува Jeеф Безос.

Gadgets

Мајкрософт

Поттикне Paperwhite - 103,99 евра

Asus VP228DE - 21.5 ″ Full HD монитор (1920 x 1080 пиксели, 5ms, 100000000: 1 контраст), црно - 89,98 евра

Nikon D3300 + 18-55 AFP DX VR - Дигитален SLR фотоапарат од 24,2 MP (3 ″ LCD екран, стабилизатор, Full HD видео), црно-комплет со 18-55MM AFP DX VR леќа - 379 евра

Microsoft Surface Pro 4 - 12.3 ″ таблет (Intel Core M, 4 GB RAM, 128 GB SSD, Windows 10 Pro) - Вклучено капаче за пенкало и светло сино - 909,99 евра

Microsoft Surface Pro 4 - 12.3 ″ таблет (Intel Core i5, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Pro) - Вклучено капаче за пенкало и светло сино - 1.268,99 евра

Huawei P8 Lite - 5 ″ паметен телефон (13 MP камера, 16 GB, HiSilicon Kirin 620 Octa Core 1.2 GHz, 2 GB RAM, Android L), црно - 154,90 евра

Sennheiser CX 275 S - Слушалки за во уво (со микрофон), црно - 27,99 евра

Fitbit Alta - 92,99 евра

Samsung 850 EVO - Солиден хард диск од 250 GB (540 MB / s, SATA III, 2,5 ″), црно - 97.75 евра

Garmin претходник 230 - Тркачки часовник со GPS и функции за поврзување, унисекс, црно-бело, редовна големина - 196,95 евра

Конзоли и видео игри

Sony

Nintendo Switch (само пред нарачка), сива или сина / неон-црвена - 329,95 евра

Пакети на PlayStation - Различни цени

Не се пронајдени производи»/] - 329,90 евра

Xbox One - Конзолен пакет S 500 GB: Minecraft + Final Fantasy XV Day One Edition - 293,90 евра


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.