OnePlus најавува настан за утре

Помина извесно време од официјалното претставување на производите на кинеската фирма OnePlus и беше чудно што тие не ја лансираа најавата за нов производ, во овој случај не станува збор за нов модел на неговиот предводник, OnePlus 3T, туку ако е директно поврзано со него. Станува збор за можна презентација на нова боја за овој спектакуларен смартфон, сината боја во соработка со Колет Париз. 

И тоа е дека сега дури и новите бои за уредите ги презентира фирмата која не остава никакви детали на случајноста, па дури и има слика на нивната официјална сметка на Твитер со датумот на лансирање на оваа можна нова боја. Не се очекуваат промени во однос на спецификациите или дизајнот на паметниот телефон до следната генерација, затоа смирете ги сите оние кои неодамна купија еден од овие модели на кинеската марка, единствената промена е бојата. понатаму Може да се работи за соработка за лансирање на сличен случај или додаток, па ќе видиме ...

Ајде да видиме утре дали само ќе претстават или одлучат да се пуштат во продажба истиот ден во случај на нова боја, а тоа е дека тоа веќе се случи со нејзината златна боја, дека тие го најавија и тогаш траеше малку повеќе отколку што се очекуваше зајакнување на лансирањето. Ние ќе бидеме внимателни да видиме што тие нè учат ако станува збор за нова боја на уредот или линија додатоци.

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.