OnePlus 3T во мека златна боја подготвен за непосредна испорака

Се чинеше дека денот по објавувањето на самата компанија на 5 јануари никогаш не дојде, во кој тие го објаснија тоа новата мека златна боја за OnePlus 3T би бил достапен истата недела. На кратко, она што тие го имаа е некој друг проблем со резултатот од реперот, но ова е друго прашање ...

Сега кинеската компанија го објави официјалното пристигнување на оваа боја во својот каталог и ние исто така ја имаме за непосредно купување / пратка, па ако сте од оние што чекаа за нејзино лансирање, можете директно да пристапите до веб-страницата на компанијата и да нарачате.

Превозот може да се нарача со користење на традиционалниот „стандард“ за кој ќе бидат потребни околу 8 дена да пристигнеме ако денес го купиме целосно бесплатно, или „приоритетната“ испорака што ја има цена од 9,99 евра дополнително за да се додаде на вкупниот број, со кој новиот смартфон во златна боја би пристигнал на 13 февруари, 3 дена пред стандардот. Во кој било од двата случаи, мора да се каже дека тие се прилично точни во однос на пратките и доколку нема одложувања од страна на компанијата за парцели откако таа ќе пристигне во Шпанија, тие обично се совршено исполнети.

OnePlus го ажурираше овој уред пред неколку месеци и првично беше достапна само боја на Gunmetal, или темно сива боја. Сега по овој пат тие веќе ни дозволија да ја избереме оваа нова златна боја за OnePlus 3T, модел кој е навистина спектакуларен ако се фокусираме на вредноста за парите и перформансите. Навистина, ако ви се допаѓа овој надворешен дизајн на ова OPO, внатрешниот хардвер и крајните придобивки се спектакуларни.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.