Пет смешни филмови кои ќе ве израдуваат оваа недела попладне

Netflix

Toе направиме преглед на најслободната комедија, филмови што можеме да ги најдеме и двајцата на YouTube како во Нетфликс, така што ќе го направиме ова дождливо недела попладне на Полуостровот на наједноставен начин. Значи, ставете пуканки во микробранова печка, подгответе ја омилената сода и засилете ја топлината во дневната соба, време е да седнете и да го поминете попладнето гледајќи голем избор на филмови за смеа. Од сите видови и од сите извори, Ви ја донесуваме оваа листа од пет смешни филмови кои ќе го разубават вашето неделно попладне на наједноставен начин.

Одиме таму со списокот, како може да биде поинаку, ќе го вклучиме видеото на YouTube за да можете директно да го гледате.

Али Г.

https://www.youtube.com/watch?v=Y1zo_bxw5g8

Али isи е чуден лик кој на еден или друг начин завршува како политички. Комедија без еднакви што го оживеа попладнето на многу адолесценти, а денес не може да биде помалку. И, дали Али Gи не излегува од мода, ниту, пак, некогаш. Почит, Хит игра и забавувај се убаво.

Scary Movie 4

Фантастична сага за Страшниот филм, кој не го видел. Четвртата беше една од најсмешните рати, време е да се смееме, и ако сте и филмски фан, ќе најдете многу климање со филмови низ него. Е имате експлозија, особено со сцената во која С. О'Нил не е во можност да пука за да си го спаси животот.

Свингери

Група пријатели е заклучена во заедничка цел, да му помогнат на Мајк, член на група пријатели, да го надмине последниот раскин, тој не може да ја извади од главата неговата поранешна девојка во оваа смешна комедија што победи ' не те оставам рамнодушен. Додадено во Нетфликс минатиот 22 ноември.

Симпсонови: Филмот

Што ќе ви кажеме за Симпсонови што не ги знаете? Неговото пристигнување на големиот екран беше спектакуларно и можете да го оживеете дома благодарение на Нетфликс, достапен од минатиот 2 ноември.

Супер Мадерос

Пет државни војници во Вермонт, страствени шегобијци да се заебаваат, се обидуваат да си ги спасат работните места и да го надминат полицискиот оддел во решавањето на кривично дело. Достапно на Нетфликс.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.