Најдобри попусти на Koogeek и dodocool на Амазон

Koogeek лого

Koogeek е една од најпопуларните брендови во поврзаниот домашен сегмент. Компанијата има добар избор на производи со кои ќе им го олесниме животот. Покрај тоа, на редовна основа, наоѓаме попусти на некои од производите на брендот. Нешто што се повторува овој пат.

Како што се среќаваме привремено попусти на Амазон, на избор на производи од Koogeek. Исто така, со некои попусти на производи од dodocool, што секогаш ни претставува полначи или производи за најинтересно поврзување. Дали сакате да дознаете повеќе за овие привремени попусти на вашите производи?

Koogeek Wi-Fi паметен приклучок 

Паметен приклучок Koogeek

Започнуваме со овој паметен приклучок од марката. Тој е еден од најпопуларните производи во опсегот на Koogeek. Благодарение на него, можеме да ги контролираме оние уреди што биле поврзани. Покрај тоа, овој приклучок е компатибилен со асистенти како што се Alexa или Google Assistant, што ни овозможува да ги контролираме во секое време од далечина, дури и со говорни команди на навистина едноставен начин.

Не само што можеме да ги контролираме уредите што се приклучуваат на овој приклучок, туку имаме и можност за тоа имаат контрола врз потрошувачката на енергија. Нешто што е несомнено исклучително корисно за да се спречи вртоглаво зголемување на сметките. Покрај тоа, вие ни ги давате овие информации во реално време и во секое време.

Овој приклучок Koogeek може да се купи по цена од 12,95 евра во оваа промоција. За да го направите ова, потребно е да го користите овој код за попуст: XCUIZBYW кој е достапен до 12 март.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Koogeek Smart WI-FI лента

Лента за приклучоци Koogeek 3

Друг од најпопуларните производи на Koogeek не чека на второ место. Токму оваа лента има вкупно три приклучоци. Предноста што ни ја дава, покрај тоа што можеме да поврземе неколку уреди со неа, е далечинскиот управувач на овие уреди. Saidе биде можно да го вклучите, исклучите или програмирате кажаното палење во секое време. Компатибилен е со Alexa, Apple HomeKit и Google Assistant.

Без сомнение, дека е компатибилен со овие асистенти, ни овозможува многу поудобна употреба Од истото. Така, можеме да го извлечеме максимумот од оваа лента. Употребата и конфигурацијата на истата е навистина едноставна, може да стори сé што е од самата апликација Koogeek на нашиот паметен телефон.

Оваа лента може да се набави од а цена од 41,99 евра во оваа промоција на Амазон. За да го набавите по оваа специјална цена, мора да го користите овој код за попуст: UUMXWNEY, кој може да се користи до 12 март.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Паметен прекинувач за светло Koogeek Wi-Fi

Коугик прекинувач

Овој прекинувач е уште еден од овие производи на Koogeek што им го олеснува животот малку на корисниците. Може да се постави во секоја просторија во куќата. Има голема предност што има WiFi. Затоа, можно е да се контролира од далечина, со апликација на компанијата или со помош на асистенти како „Сири“, благодарение на неговата компатибилност со Apple HomeKit. Така, можете да ја вклучите светлината во просторијата без да мора да бидете дома.

Исто така, од другите простории во куќата е можно да се вклучи ова светло. Добар начин да се чини дека има луѓе дома, особено ако сте на одмор. Значи, даможе да го намали ризикот луѓето да упаднат во вашиот дом за да украдат. Понатаму, неговата потрошувачка на енергија е намалена.

Во ова промо на Кугик на Амазон, можно е да се купи овој прекинувач по цена од 35,99 евра. Доколку сакате да ја добиете оваа специјална цена, треба да го користите следниот код за попуст, достапен до 12 март: 2XQHRIG7

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Koogeek дигитален термометар за уво и чело

Дигитален термометар Koogeek во Амазон

Koogeek исто така има добар избор на здравствени производи достапни денес. Еден од најпопуларните во овој поглед е неговиот дигитален термометар. Тоа е уред кој се истакнува по тоа што работи со голема брзина и прецизност. Бидејќи со притискање на копчето, температурата се мери во една секунда. Значи, може да се користи во секое време, ако се сомневате во температурата. Многу удобен за употреба.

Исто така, благодарение на апликацијата Koogeek, можно е да имате историја на мерења. Нешто што е несомнено многу корисно кога некој е болен и мора да ја следите таа личност. Многу е лесно да имате сè под контрола и тие податоци нема да се изгубат во кое било време. Термометарот може да се користи и на увото и на челото, со иста прецизност при мерењата.

Во оваа промоција на брендот на Амазон Овој бренд термометар е можно да се купи за само 18,99 евра. Добра цена, што може да се добие со помош на овој специјален код за попуст: 2NC5Q9M6 што е достапен до 12 март.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

dodocool Брзо Wallиден полнач

Полнач за Додокул

Оваа листа на производи ја завршуваме со овој wallиден полнач за dodocool. Станува збор за полнач кој ви овозможува да користите брзо полнење, така што е можно полнење на уред за само неколку минути. Без сомнение, многу погодна опција за многу корисници. Овој полнач доаѓа со USB Type-C конектор, што ќе ви овозможи да ги поврзете сите видови уреди со него без проблем. Покрај тоа, тој е лесен и лесен за носење со вас во секое време.

Бидејќи е вКомпатибилен со паметни телефони, плус некои лаптопи. Според самата компанија, може да се користи со Apple MacBook, Nintendo Switch, Xiaomi Mi Notebook Air, HUAWEI MateBook X (13-инчен), Chromebook, Google Pixel, Nexus 5X, Nexus 6P меѓу многу други. Толку многу корисници ќе можат да имаат корист од брзото полнење од 30 W што го наоѓаме во него.

Во оваа привремена промоција на Амазон, Овој полнач е можно да се купи по цена од 11,19 евра. За да ја добиете оваа специјална цена во неа, треба да го користите овој код за попуст: YANQPABK што ќе може да се користи до 12 март вообичаено.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.