Презентацијата на OnePlus 3T Colette Edition, покажува црн модел

Наспроти она што го забележавме вчера попладне кога помисливме дека соработката со Колет ќе биде да додадеме син паметен телефон, кинеската фирма ги изненади сите со лансирање на уред во црно, ако е целосно црно. Лошата страна на ова е што станува збор за специјално издание со соработка на иконскиот концепт колет продавница и се чини дека компанијата не планираше во моментот масовно да ја произведе оваа боја за својот каталог.

Значи, ќе треба да исполните некои услови за да имате пристап до ова издание на колет на OnePlus 3T. Во овој случај Само 250 единици од овој уред ќе бидат произведени и ќе бидат пуштени во продажба директно на 21 март. Ако сте заинтересирани да го купите овој нов модел, можете да пристапите до сите информации во официјален форум на OnePlus, но ние веќе ви кажуваме дека цената на терминалот ќе чини 479 евра и ќе има капацитет од 128 GB внатрешна меморија, без можност за избор на друг капацитет.

Во однос на остатокот од хардверот на уредот нема промени Дека мора да го потенцираме, но бидејќи е верзија со ограничено издание на печат, не зачудува дека нејзината цена не е поскапа од истиот модел што го имаат на продажба на нивната веб-страница, во ред, точно е дека само бојата на паметниот телефон се менува во принцип, но овој вид асоцијација обично предизвикува зголемување на цената за истиот уред. Ако сакате, веќе можете да бидете внимателни на 21 март, има малку!


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.