Проверете ја мојата пошта

како да ја проверам мојата пошта

Без сомнение hotmail е една од најчесто користените е-пошта, и тоа се должи на одличните перформанси и неговата содржина и апликации дека има се повеќе и повеќе. Можеби сте нови во е-поштата и инстант пораките и размислувате Како да ја проверам мојата hotmail? Ако ова е ваш случај, го погодивте вистинското место.

Да се ​​направи ова е многу едноставнаПрво на сите, ако кога сме поврзани, ќе видиме дека во долниот десен агол на нашиот екран се крева мал знак на кој пишува „xxx (име на еден од вашите контакти) ви испратил е-пошта«, Само треба да кликнеме на него и автоматски ќе се отвори прозорец што ќе ни овозможи внесете го нашето поштенско сандаче, ако не бевме поврзани и сакаме да знаеме дали сме добиле преписка во наше отсуство, треба само да ја внесеме главна страница на hotmail и влезе во нашата корисник и лозинка.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

115 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Розита dijo

  Здраво хаха

 2.   зоила dijo

  Не, јас сум барем на капината не ми се допаѓа затоа што

 3.   здраво хех dijo

  ништо да се рече

 4.   дидис dijo

  ништо да се каже ооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооогунооооооооа

 5.   карла јасел dijo

  jbdfghdrfgh

 6.   Хозе dijo

  Здраво

 7.   јасмин dijo

  Здраво

 8.   НЕНСИ ФАБИОЛА dijo

  НИШТО НЕ СЕ КАAYИ САМО АДРИВА ЦД.КАМАРГО ЧИХУАХУАЧ

 9.   лулу dijo

  Зошто подлец не е како порано Не можам да отворам е-пошта или да отворам друга за пријател, сè е толку сменето

 10.   jc dijo

  ЗДРАВО

 11.   АДРИЈА НА ДЕТЕТО dijo

  УЈИ ЈА САКАМ ОВАА ПАЈИНА, И ТИ СЕ ЧЕБР

 12.   ШЕФОТ dijo

  ЈА САКАМ ОВАА СТРАНИЦА ЗА ОБИЧОВО ОБВИНИЦА ОТКРИТЕЛИ ВИСТИНА

 13.   ШЕФОТ dijo

  СИТЕ МИ ENИВЕАТ ВО РАЗЛИЧНИТЕ ОТИ КОГА КА SААТ ДЕКА СИ СЕ ШТО ПРАШАМ ОД МАЈКАТА

 14.   ТАТИАНА OSОСЕЛЕН dijo

  FRANCO VIERATE AMO F: TU AMOR TATI

 15.   МАРИАНА БЕНИТЕЗ dijo

  НОООООООООООТ НИКОГА ЕЦ ЦЕЛ НЕ ИМАМ Хахахахајаја

 16.   МАРИАНА БЕНИТЕЗ dijo

  ХОЛИЗИЈА ОСТАНА МОЈА Е-пошта http://WWW.MARU@HOTMAIL.COM ОЧЕКУВАМ ВАША ПОРАКА ЈА

 17.   ale_pincha dijo

  Ја сакам оваа страница, сакам да имам пријатели, кој сака да ме додаде и да разговараме ale_pincha@hotmail.es

 18.   Ann dijo

  здраво здраво како станот излегува од чито

 19.   Вирџинија dijo

  Здраво, јас се викам Вирџинија. Како се викаш?

 20.   тет .. dijo

  Вула Пз Акии Надамаз Зиин ништо да се одлучи

 21.   Маја Клт dijo

  тие коментари се одвратни

 22.   ангел на битриз dijo

  Би сакал да запознаам неколку пријатели

 23.   Edier сакаат dijo

  Барам сериозни пријатели кои сакаат сериозна врска

 24.   mari dijo

  испратете дека не можат да отворат е-пошта

 25.   Danny dijo

  о да ке бескорисност, но на некои им е тешко

 26.   нахо dijo

  не сите сме родени научени: Д.

 27.   KLI dijo

  ЗДРАВО ЕКИВОК

 28.   osосело dijo

  Во моето училиште имам добра оценка, затоа сите ми завидуваат

 29.   скорпија 721 dijo

  Хола тодос

 30.   принцеза на смртта dijo

  Здраво дечки
  смеење на глас

 31.   ана каролина dijo

  Здраво на сите, ја оставам мојата адреса за споделување anakelaya@hotmail.com

 32.   Џозе Едуардо dijo

  што има ново

 33.   Јоск !! dijo

  оија ке лош псс аки зин не стори ништо здодевно зин коментирај ништо
  xaO!

 34.   каде dijo

  холисс !!!!! Не сум, имам 20 години и барам пријатели, луѓе со хумор и кои сакаат кумбија ха ха

 35.   цвет dijo

  тие коментари се одвратни ...

 36.   kike dijo

  Здраво, јас сум Кике, имам 16 години, треба да запознаам пријатели, навистина ми е досадно

 37.   Karla dijo

  здраво Барам muxxxo amigix за платикар

 38.   boster_09 dijo

  Здраво loveубов моја многу те сакам и ти праќам многу везови се надевам дека ќе се видиме утре те сакам

 39.   Хуан Франциско dijo

  Здраво, го погледнав твојот коментар и решив да ти пишам. Beе можеш да ми одговориш. Го чекам твојот одговор. Сакам да те познавам.

 40.   Симон dijo

  Здраво на сите

 41.   дамиксија dijo

  ЗДРАВО СЕКОЈОООООООООООООООБ БУНААААААААААС

 42.   дамиксија dijo

  ЗОШТО СЕ СЕ ОД ПРОВЕРУВАЕ НА ПОШТАТА Е ТОЛКУ ТЕШКО

 43.   Марија dijo

  Хола тодос

 44.   Педро dijo

  здраво сака

 45.   арели dijo

  Здраво Здраво Здраво

 46.   фери dijo

  ОВА Е ДОБРИОТ БРАН

 47.   Јорди Александар dijo

  Среќен Божиќ, забавувај се, Бог те сака, барај го со време, ок

 48.   Марвин dijo

  Сакам да се дружам

 49.   Лукас dijo

  Здраво!! Сакам да се дружам и еден ден да не запознаам лично! 03722-15243897 испрати пораки до мојата ќелија ...

 50.   Келин dijo

  Здраво, што правиш

 51.   арели dijo

  ЗДРАВО ЗДРАВО ЗДРАВО.

 52.   елиезер dijo

  квотнот

 53.   елиезер dijo

  Сакам пријатели од 13 до 14 години, мојот е-пошта е lopezisac2010@hotmail.com лозинка 00001994

 54.   сејлинг мендоза dijo

  Како сум многу убава девојка, сакам пријатели и пријатели

 55.   алеска dijo

  хуоооооооооо

 56.   алеска dijo

  коооомо ееееееестан

 57.   розова dijo

  Здраво како си?

 58.   розова dijo

  ха ха ха ха многу смеа затоа што најдов пријател кој ме насмеа, поздрав до сите, погрижи се, заливот залив

 59.   розова dijo

  бааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

 60.   розова dijo

  buuuuuuuuuuuuuueeeeeeeenaaaaaaaaaaaasssssssssssssss nnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooooooocccccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssss ddddddddddddddddddduuuuuuuuuuuuullllllllllllllccccccccccccccceeeeeeeeeeee sssssssssssuuuuuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeññññññññññoooooooooooooossssssssssssssss

 61.   Jeефтан dijo

  Како можам да ја проверам мојата е-пошта на мојот мобилен телефон?

 62.   Даниел dijo

  Барање пријатели “

 63.   Карен Ванеса dijo

  Здраво, Мојсее, не знам зошто не сакаш повеќе да зборуваш со мене, не знам што направив што ти пречи, ако кажам нешто погрешно, извини, ако не ме сакаш, задржи пречи ми, кажи ми и ветувам дека никогаш повеќе нема да те вознемирувам, но не ме оставај така со сомнеж

 64.   есме dijo

  хуоооооааа loveубов моја како оваа кукла.

 65.   росио хернандез алварез dijo

  но тие не објаснуваат како да ја проверат мојата е-пошта

 66.   Симон dijo

  Здраво

 67.   xavier dijo

  здраво Барам пријатели од различни делови на светот за споделување

 68.   sara dijo

  Здраво, би сакал да се дружам

 69.   Синтија dijo

  Здраво, дали барате нови пријатели?

 70.   Маико dijo

  Здраво, барам нови пријатели

 71.   бринетата dijo

  хахаха

 72.   Марија dijo

  здраво на сите, сакам да се дружам

 73.   ЛИЛИАМ dijo

  не можам да поверувам

 74.   чиста светлина dijo

  Ја сакам оваа страница

 75.   мелење dijo

  Здраво на сите

 76.   здраво <јас сум Габриел dijo

  ммммммммммммукдрквип

 77.   кекс dijo

  Ми се допаѓа ова е да направам многу добро ми се допаѓа е многу емтретито и многу популарно да се добијат многу пријатели од сите места

 78.   Kary dijo

  Вола ми се допаѓа секој што сакам да се дружам, но пријател на оние кои се навистина пријатели и имаат чест да кажат пријатели се надевам дека ќе најдам некој таков, но ќе им биде тешко на тие пријатели веќе нема хахахахахахахаха

 79.   Kary dijo

  некој да одговори аааааааааааааааааааа ми е досадно до смрт

 80.   Кина Муриillо dijo

  Здраво, не можам да се најдам на мојот Фејсбук ......

 81.   анги dijo

  Здраво! Јас би сакал да се дружам за муабет ... пиши мееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ... мило !!!

 82.   кралицата Силвија Креспо dijo

  Lifeивотот е како река што не можете да ја допрете истата вода двапати

 83.   кралицата Силвија Креспо dijo

  Lifeивотот е како река што не можете да ја допрете истата вода двапати

 84.   Исус Суарез dijo

  горе во шипката, шампион во супер купот

 85.   Клау dijo

  Хахаха, само се надевам дека ќе ја најдам најдобрата девојка на земјата која е подготвена да биде разгалена ... .. за моите привлечности ...

 86.   Cr @ zy -cl @ u dijo

  Денес мислам само на тебе, myубов моја, ти си најдоброто нешто што ми се случи… .. Те сакам и ќе те сакам цел живот …… ..DDG

 87.   OSОСЕЛИН .. ЛА ФЛАЦА dijo

  здраво ... не живеј на изглед, животот е најдобар
  секоја фаза ве учи на ново нешто за себе .. Да живее LOУБОВ
  ХА ХА ХА… не сака некој да ги поттикне твоите надежи БЕЈ БЕЈ

 88.   риситос dijo

  те сакам Љубов моја

 89.   МАРИАНА dijo

  маичка АМО РОДРИГУОО

 90.   МАРИАНА dijo

  Те сакам муксо Родриго

 91.   paola dijo

  зошто е толку тешко да се влезе во фејсбук

 92.   paola dijo

  Ја барам Ана Марија Торес, ве молам испратете ја вашата е-пошта чао

  Те сакам

 93.   Хамилтон dijo

  колку среќен ден

 94.   Антони dijo

  Здраво, јас се викам Марко, имам 40 години, разведен сум, имам 3 деца. Знаеш, не те познавам, но многу ми се допадна твојата порака.

 95.   kati dijo

  Здраво, јас се викам Марко и сакам да имам пријатели и нема да те изневерувам.Јас имам 40 години, разведен сум и имам 3 деца.

 96.   Кралицата Перез dijo

  Здраво, сметам дека е многу интересно сè што зборува cf овде

 97.   Хавиер Камарго dijo

  Loveубовта во рајот и пеколот е состојба на умот на човечкото суштество

 98.   Xavier dijo

  Здраво, добро попладне, како си?

 99.   сараи17 dijo

  сите се глупави, исто така и моите идиоти од соучениците

 100.   есенија делкармен коа dijo

  Мојата сметка беше блокирана, за мене беше страшно да губам национални и други приватни контакти. Отсекогаш сум исполнувал х системски побарувања. Не е фер што имав корисни и потребни информации дека ако е можно сакам да се опоравам!

 101.   бело светло dkm dijo

  Сакам да знам како да ја затворам е-поштата на една пријателка, таа го користеше мојот компјутер и мислам дека не го затвори, бидејќи се појавува прозорецот и ми бара лозинка, што секако не знам

 102.   елиза dijo

  хахаха е чиста глупост што велат

 103.   ИСУС dijo

  ЈА ЗАБОРАВАВ СМЕТКАТА

 104.   Маријанди Јанет dijo

  Многу ми е жал за смртта на нашиот драг и негуван претходник

 105.   Маријанди Јанет dijo

  на Рудимар Дијаз Имам 8 години, но имам номинација на сите добри кса, што е нашиот претходник Хуго Чавс. Јас уште од многу малку сакав да крокла да му прегрнам и да го бакнам со многу крижо I беше негов обожавател број еден и многу сум тажен x неговото заминување .. Јас секогаш ќе го рекреарам кн Кришо нека Господ го има во неговиот свет мир, Вива Чавез

 106.   Маријанди Јанет dijo

  моето име е Рудимар Дијаз, ова е за претседателот Чавес
  И покрај тоа што истокот е на небото, јас секогаш ќе продолжам да ме лансира Чавез.
  емпаз

 107.   Маријанди Јанет dijo

  Денес целиот свет плаче од болка заминување на водачот на уники и јасни идеи, благодарам на командантот x сите достигнувања и ја триумфира лелендата само кмиенца. Нашите срца ...

 108.   пети dijo

  Јас сум Пети и би сакал да запознаам мажи со големи петли, да испраќам пораки на 3313188489, hotиркам многу жешко

  1.    mauricio dijo

   Вие сте неверојатни

   1.    mauricio dijo

    Што сакаш

 109.   laura dijo

  Ги ставам сите податоци да започнат во скајп и секогаш кога ќе сакам да ги внесам е невозможно да знам зошто

 110.   byby casas martinez dijo

  здраво и јас барам многу пријатели

 111.   Марвин dijo

  Не можам да влезам во моето лице

 112.   Рос dijo

  Не можам да го отворам мојот f1ce

 113.   Диобан Едиксон Ромеро Гонзакез dijo

  Како можам да пристапам до мојата телефонска пошта?