Специјални попусти за корисниците на Amazon Prime

Како што добро знаете, Амазон подготвува добра количина на Понуди кои ќе пристигнат официјално на 10 јули и како и секогаш во Актуалидад Гаџет, ќе ве информираме за најинтересните вести. Д.Од денес, 5 јули и до 10-ти, Amazon.com организира попусти и специјални промоции на избор на производи за добредојде.

Следниот вторник, 11 јули, се слави третото годишно издание на Prime Day, со ексклузивни понуди за клиенти на Amazon Prime во 13 земји. Како новост оваа година, клиентите можат да уживаат во 30 часа шопинг. Во меѓувреме, сакаме да ве изненадиме со Специјални попусти за корисниците на Amazon Prime кои ќе траат од денес до 10 јули.

Започнуваме со нормални корисници и ќе најдеме 30% попуст на меморија и производи за складирање, како што се USB-а и хард дискови од кој било формат. Можете да ги разгледате идните понуди на ОВОЈ ЛИНК.

Резултат на слика за Sony mdras210b

Е имаме и аудио, Спортските слушалки на Sony исто така добиваат повеќе од 30% попуст, како овие прекрасни слушалки на Sony што можете да ги купите на ОВОЈ ЛИНКSony MDRAS210B.AE Спортски зафати за уши (Отпорни на прскање), црна. Тие не се единствените понуди од Сони, бидејќи се додаваат и на нив Вокмен и сите видови камери.

 

Повеќе попусти на одбројувањето на Amazon Prime

За повеќето гејмери ​​има 20% попуст на графичката картичка Asus DUAL, приближно 30% попуст на избор на камери на Nikon и избор на леќи Sigma, и до 30% на матичните плочи на брендот MSI. 

Специјални понуди и на услугите на Amazon Prime

Клиенти на Amazon Prime кои гледаат епизода или филм на Prime Video Помеѓу 5 и 11 јули 2017 година ќе добиете промотивен код од 5 евра што може да се искористи на Amazon.com за купувања со почеток од 35 €. Конечно, клиентите на Amazon Prime кои сеуште не ја испробале услугата за ултра-брза испорака, можат да заштедат до 20 € при купување на Prime Now, со корист од 10 € попуст на нивната прва набавка од над 50 € помеѓу 5-ти и 10-ти јули.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

бул (точно)