Тронсмарт лансира специјални понуди на 11 и 12 ноември со до 70%

Понуда за годишнина на Tronsmart

Тронсмарт, компанија специјализирана за аудио, која сè повеќе влегува на сочен пазар како што е безжичниот звук со сите видови алтернативи. Неодамна анализиравме некои од нивните најинтересни производи и ви ги покажавме за да добиете идеја за нивниот квалитет и функционалности.

Тронсмарт најавува дводневни супер понуди на 11 и 12 ноември каде што можете да ги купите нивните најдобри уреди со попусти до педесет проценти. Откријте со нас кои се овие интересни понуди, не пропуштајте ги и искористете ги попустите што ќе се случуваат на AliExpress.

Ако сакате да видите сите понуди на производи Tronsmart, можете да пристапите до ограничените промоции со тоа кликнете овде.

На пример, слушалки Tronsmart Onyx Prime кои имаат звук со висока дефиниција благодарение на процесорот Qualcomm QCC3040 и кодекот aptX преку Bluetooth 5.2 нудат висококвалитетно звучно искуство со повеќе од четириесет вкупно часови автономија (вклучувајќи ги и трошоците направени со куќиштето): Овие слушалки кои имаат редовна цена од 107,20 евра, на AliExpress ќе чинат само 53,50 евра за време на супер зделките на Tronsmart, што е попуст од повеќе од 50%. Можете да ги купите веднаш од тука.

Tronsmart Mega Pro со моќен бас

Повеќето понуди ќе се фокусираат на слушалките на 11 ноември, кога ќе го видиме дебито на Apollo Air, уреди со хибридно активно поништување на шум до вкупно 35 dB со различни фреквентни опсези. Тие имаат активно откажување cVc 8.0 што ви овозможува да се фокусирате на квалитетот на музиката без надворешни пречки, со што се произведува речиси целосна изолација. Ова е особено интересно за велосипедистите и тркачите бидејќи тие ќе ги прават своите рути концентрирајќи се на она што најмногу ги интересира, вежбањето. Во овој случај, Tronsmart Apollo Air кој има цена од околу 70 евра, ќе чини само 37,81 евра., автентичен попуст близу 60 проценти кој можеби не сакате да го пропуштите и кој можете да го искористите кликнување овде.

Во меѓувреме, моделот Onyx Ace, слушалки полу-во уво за оние кои не се прилагодуваат на интра-ауралните модели, исто така нуди интересни попусти во овие супер зделки на Tronsmart на AliExpress, наоѓајќи ги овие слушалки со систем за двигател со четири микрофони. висок квалитет и секако Qualcomm процесор да понуди најдобар можен квалитет во однос на звукот.

Овие секако имаат значителен попуст од 57%, ќе чини само 24,70 евра во оваа промотивна цена на AliExpress. Можете да пристапите до понудата кликнете овде. Дефинитивно најниска цена за True Wireless слушалка што е тешко да се најде со оглед на гаранциите за квалитет што ги нуди Tronsmart.

Безжични слушалки Tronsmar

Но, нема сè да биде слушалки, има и дупка за звучниците, почнувајќи од еден од неговите највпечатливи модели, Мега Про, уред кој има три различни режими на изедначување преку едно копче. Овозможува спарување преку неговиот напреден систем за поврзување и имаме моќност до 120 W со можност да нудиме виртуелизиран 3D звук. Во овој случај уживаме попуст од 30%, така што ќе остане само на 81,04 евра, многу добра можност што можете искористете ги предностите овде.

Последна понуда и не од таа причина најмалку интересен е разгласот прскање 1, кој има два драјвери и пасивен радијатор за да понуди добри перформанси преку својот стерео систем од вкупна моќност од 15 W преку патентиран DSP систем, што нè тера да добиеме добро изедначување и различни тонови за да понудиме најдобро искуство на звук дури и во големи простори, затоа, благодарение на неговите отпорни способности би бил добар придружник на сите наши забави, сега со попуст од 35% би останал само на 23,58 евра пристапување оваа страница со понуда.

Искористете го максимумот од супер зделките на Tronsmart на AliExpress и не пропуштајте ја шансата да ги добиете најдобрите звучни производи.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.