Четири филмови за гледање на Нетфликс оваа студена сабота во јануари

Netflix

Бран на поларен студ? Одам со жешко, со Нетфликс и со моите луѓе. На кратко, студот ги сече патиштата засновани на снег и мраз, покрај тоа, никој не сака да излегува во овој период од годината. Ако на ова ја додадеме и падината во јануари, не ни требаат многу повеќе стимулации да го поминеме целото попладне гледајќи ги нашите филмови на Нетфликс под омиленото ќебе. Секако, искористете ја можноста да одите во доверлив супермаркет за набавки во вид на закуски и безалкохолни пијалоци. Toе ви покажеме четири одлични филмови за да ја поминете оваа студена сабота во јануари на Нетфликс. Ако немате Нетфликс, можете да ја посетите најдобра страница за гледање филмови на Интернет.

Меѓуerstвездена

Исчезнувањето на човештвото нè демне. Оваа приказна ќе ве натера да размислите како никој друг, генерирајќи многу поволни критики во текот на 2014 година, наоѓаме екипа составена од ликови како Ен Хатавеј, Мајкл Сијан и Метју Меконахи. Тој е еден од омилените филмови на многу наши читатели, а можете да го погледнете ова попладне на Нетфликс.

Опсесија

Од раката на ennенифер Лопез ќе ја живееме оваа приказна за неизвесност, loveубов и психопатски заговор. Филм кој иако не е најдобар што можеме да го најдеме на Нетфликс, барем може да се види и нема да ни го покисели попладнето. Уживајте во овој страствен и сензуален филм.

Супер големина мене (документарен филм)

Во овој случај, ние исто така ќе препорачаме документарен филм. Во овој случај, Морган Спарлок, полн со полемики во американските ресторани, е дека тој прави aубопитен тест во кој треба да јаде „брза храна“ и да види како тоа влијае на неговото здравје. Резултатите се изненадувачки и ќе ви ја одземат желбата да се вратите на франшизите како Мекдоналдс или Бургер Кинг, сето тоа зависи од вашата желба.

Вол Стрит

Американска класика, пари, тајни, движење и предавства. Филм од 1987 година со актери како Мајкл Даглас и Чарли Син. Не пропуштајте го, затоа што ќе го сакате.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

<--seedtag -->