Активизија се загрева за E3 со вести за Crash Bandicoot N. трилогија Sane

И дали Е3 е зад аголот и некои од најважните фирми почнуваат да ги загреваат моторите на насловите што може да се видат на „Експо“. За сите оние кои не знаат, Електронско забавно експо или едноставно Експо, попознато како Електронска забава Експо 3 во својата кратенка E3, е најважната конвенција за видео игри во индустријата.

Овој настан е еден од оние што прават вдлабнатина и треба да се напомене дека на првото издание на изложбата, токму таму беше претставена првата конзола на Сони, добро познатата PlayStation. Од друга страна Nintendo исто така, покажа во 1995 г. Ултра 64 што на крајот би бил Nintendo 64 и така натаму до сега, безброј вести, игри и други поврзани со игри.

Активизија ја загрева атмосферата со легендарниот Crash Bandicoot

Ако има игра што ја обележа младоста на многу корисници, тоа беше Crash Bandicoot, едноставна, забавна и пред се зависност игра. Во овој случај, жешките мотори на Активизион со соопштение за јавноста најавуваат дека фановите треба да бидат внимателни кон најавите за оваа игра. Трилогија Crash Bandicoot N. Sane.

Веќе имаше гласини за можноста да се видат нови содржини за овој одличен наслов, дополнителната содржина веќе доаѓаше, како и објавена од компанијата што дистрибуира игри во Бразил, RBS Import Games. Во секој случај, она што ни е јасно е дека малку по малку првите официјални вести за тоа што можеме да видиме на овој одличен настан со видео игри и дека, се разбира, ќе продолжиме со голем интензитет од Актуалидад Гаџет.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.