IPhone 7 се гледа на видеото што протече

El iPhone 7 Продолжува да биде во центарот на сите гласини во рамките на пазарот на мобилни телефони, и покрај презентацијата на други мобилни уреди како што е Galaxy Note 7, и е дека новиот терминал на Apple е виден во последните часови во ново видео, во кое новиот iPhone може да се види во целост.

Исто така, Ова видео, кое не ни нуди никакви новости во однос на дизајнот, се издвојува бидејќи во него може да се види вклучен и работи iPhone 7, нешто што му дава малку повеќе вистинитост и пред сè ни овозможува да знаеме нови детали.

Како што се појави На ова видео можеме да видиме прототип на iPhone 7, во кој можеме да видиме доста чуден софтвер. Можеби тоа би можело да биде внатрешна верзија на iOS со која ќе се тестира целиот хардвер на новиот уред што официјално ќе биде претставен во септември.

Како што рековме претходно, ова видео не открива никакви детали што не сме ги знаеле или не сме ги виделе порано. Тоа навистина го привлекува нашето внимание дека толку многу дена по официјалното претставување на новиот iPhone, за кое ќе видиме дали конечно се вика iPhone 7 или во Купертино го крштеваат на друг начин, можеме да го видиме веќе вклучено и покажувајќи некои детали за софтверот што го наоѓаме.

Во моментов и како и обично Apple не ја потврди вистинитоста на видеото, затоа воопшто не се изненадувајте ако за некое време видиме нови фотографии или ново видео на iPhone 7, во кое се појавува тотално различен уред кој ние може да се види денес.

Дали мислите дека дефинитивниот iPhone 7 што можеме да го видиме денес на ова видео што протече, ќе изгледа нешто?.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.