Попусти на производите на Koogeek во Амазон

Koogeek лого

Koogeek е бренд кој се прослави во сегментот за дома и здравствени производи. Неговите производи придонесуваат за создавање паметен дом, како и поедноставен живот. Опсегот на производи на компанијата е широк, како и има висок квалитет и подобра вредност за парите. Исто така, од време на време не напуштаат со одлични промоции.

Како што е случај со ова Серија за попусти на Амазон. Производите на Koogeek со попуст наоѓаме привремено на Амазон. Значи, можно е да се купат избор на производи на брендот по најдобра цена.

Паметно напојување со лента за напојување Koogeek

 

Лента од Кугик

Започнуваме со електрична лента со четири приклучоци на оваа марка, таа е електрична лента што можеме лесно да ја контролираме користејќи ги најпопуларните асистенти на пазарот како што е Алекса. На овој начин, ќе сториме сè што ќе поврземе во нив бидете во можност да контролирате од далечина на многу едноставен начин. Така, да можете постојано да исклучувате, вклучувате или програмирате далечински уреди.

Покрај тоа, благодарение на апликацијата што Koogeek ни ја става на располагање, со која може да контролира сè, уредите можат да бидат програмирани или проверете го нивниот статус. Значи, ние секогаш имаме контрола над овие производи. Исто така, се издвојува по тоа што има многу едноставна конфигурација.

Во оваа промоција на Амазон ќе најдете достапно по цена од 26,99 евра. За да го добиете по оваа цена, треба да го користите кодот за попуст: UTVANRYU што може да се користи до 21 февруари.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Koogeek LED осветлување на ленти

Koogeek LED диоди

Еден од најпознатите производи на Koogeek е оваа ЛЕД-лента за осветлување. Тоа е лента со која можете целосно да трансформирате која било од собите дома на многу едноставен начин. Тоа ни овозможува да го избереме интензитетот на удобен начин, така што ќе се прилагоди на ситуацијата во која се наоѓате. Без разлика дали гледате филм или вечерате со пријатели, лесно можете да го конфигурирате во зависност од моментот.

Да се ​​биде ЛЕД лента, потрошувачката на енергија што ја претставува е многу помала отколку што би било со друг вид осветлување. Нешто што ќе ни овозможи да го користиме почесто дома, без да се грижиме толку многу за сметката. Може да се контролира од далечина, преку апликацијата, како и со другите производи на брендот.

Благодарение на попустот на Амазон, цената на оваа лента станува 28,59 евра. Иако за да го добиете овој попуст, мора да го користите овој посебен код: JMZZKQ69 кој ќе биде достапен до 21 февруари.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Опрема за обука на абдоминална опрема Koogeek

Koogeek апс

Коугик исто така ни остава овој производ со кој да се подготвите дома на начин поудобен за тебе Производ со кој ќе можете да вежбате стомачни, за да можете да изгубите маснотии во пределот на стомакот, што е еден од најчестите проблеми кај луѓето. Така, можете да тренирате дома кога сакате и ви е пријатно.

Идејата со овој производ е да имате свои рутини, така што тој добро ќе се прилагоди на она што ви треба во тој момент. Сè може лесно да се конфигурира со апликацијата Koogeek. Покрај тоа, во самата апликација можете да следите што е направено и еволуцијата што се случи досега. Многу корисно за корисникот.

Во оваа промоција на Амазон можете да купите на а специјална цена од 55,99 евра. Како и обично, за да го добиете по оваа специјална цена треба да користите код за попуст, достапен до 21 февруари. Предметниот код е: LA7DZ6TA

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Koogeek Lampholder E27

Држач за ламби Koogeek

Друг добро познат производ на Koogeek е овој држач за ламби, кој можеме да го користиме во секоја просторија во нашата куќа. Тоа е добар начин за контрола на сијалиците што ги имаме дома. Затоа што благодарение на тоа, тоа можеме да контролираме со асистент или Apple HomeKit, можеме да ги исклучиме или вклучиме сијалиците што се поврзани.

Покрај тоа, можеме да ја програмираме да се вклучува во одредено време или да се исклучува во одредено време, користејќи ја апликацијата. Исто така со оваа апликација можеме да имаме многу удобно управување со потрошувачката на енергија. Така, ќе видиме во секое време дали трошиме повеќе отколку што мислевме. Што ќе ни овозможи подобро управување со светлата или сијалиците дома.

Во оваа промоција на Амазон можете да го купите овој држач за ламби Koogeek за само 28,99 евра. Значи, тоа е добра можност, до 21-ви февруари. За да го добиете по специјална цена, треба да го користите овој код за попуст: D4M5D6L9

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

dodocool Hub USB C 7 во 1

Dodocool USB-центар

Како и обично, покрај производите на Koogeek, наоѓаме и неколку производи на Dodocool во промоција. Првиот од нив е овој USB HUB, што секако може да биде од огромна помош во многу прилики. Има вкупно седум различни порти, со кои може да се поврзат сите видови уреди со него. Добрата работа е што постојат неколку типови на USB-порти, што овозможува повеќе видови уреди.

Неговата мала големина го прави одлична опција да ја разгледате во канцеларија или дома. Зафаќа малку простор, но ќе ви помогне во многу различни ситуации. Компатибилен со Windows лаптопи, модели на Apple и исто така со Chromebook на Google. Значи, тој е идеален за секого.

Во оваа промоција на Амазон Можно е да се купи по цена од 20,99 евра. Ако сакате да ја добиете со оваа цена, треба да го користите овој код за попуст при набавката: LGUZWW3D

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

dodocool магнетски полнач што може да се преклопи

Полнач за Додокул

Конечно го наоѓаме овој полнач за dodocool. Овој полнач е специјално дизајниран за Apple Watch, за да може да го полни часовникот за потпис со магнетно полнење. Тоа е добра опција бидејќи има мала големина, што ќе ви овозможи да го имате без никаков проблем на работната површина додека се полни часовникот. Така, можете да го користите кога ќе ја напуштите работата или кога ќе заминете од дома.

Една од предностите на неговиот дизајн е тоа што е преклопен. Така, може да го понесете со вас насекаде во ранецот без никаков проблем. Добра опција кога ја носите на работа. Без сомнение, неопходен производ за корисниците со Apple Watch.

Оваа промоција на Амазон е достапна на цена од само 20,99 евра. За да го добиете по оваа специјална цена, достапен е овој код за попуст: H8I2PSLT што може да се користи до 21 февруари.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.