Се продаваат најдобрите производи за дома и здравје на Koogeek во Амазон

Koogeek лого

Ако има бренд што се издвојува во сегментот на паметен дом и производи за здравје, е Коугик. Ние наоѓаме широк спектар на производи за ваша страна. Така, тие одговараат на сите видови на потрошувачки потреби. Покрај тоа, многу од производите на брендот веќе се познати на мрежата.

Во овој случај, наоѓаме серија од Куугик дома или здравствени производи на продажба во Амазон. Тоа е привремена понуда, со која можете да добиете добар попуст на овие уреди. Подолу ви кажуваме:

Паметен Wi-Fi приклучок Koogeek

Koogeek приклучок

Овој приклучок е еден од најпознатите производи на брендот. Благодарение на тоа, можете далечински управувајте со кој било уред што го поврзуваме со него. Така што преку апликација, компатибилна со Android и iOS, можете да го исклучувате или вклучувате наведениот уред во секое време на навистина удобен начин. Една од предностите што ни ги нуди е тоа што е компатибилна со Алекса, асистентот на Google и HomeKit на Apple.

Ова значи дека ако го конфигурирате, можете користете асистент за да го вклучите или исклучите приклучокот со гласовни команди. Нешто што ќе го направи многу поудобно и полесно за употреба во секоја ситуација. Без оглед дали сте дома или сте или сте во друга просторија. Исто така, ќе можете да програмирате кога ќе се вклучи или исклучи.

Овој приклучок Koogeek се наоѓа достапно по цена од 26,99 евра на распродажба. За да го добиете попустот, треба да го користите овој код за попуст: S8W5ENHL што може да се користи до 8 февруари 2019 година. Понудата ограничена на 50 единици.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Koogeek дигитален монитор за крвен притисок на рачниот зглоб

Тензиометар Koogeek

Второ наоѓаме овој монитор за крвен притисок на рачниот зглоб, кој доаѓа со дигитален дисплеј. Ова го прави многу полесен за употреба, бидејќи резултатите од мерењето може да се видат јасно. Покрај тоа, тој е голем екран, што го прави идеален за сите типови на луѓе. Мониторот за крвен притисок на оваа марка може да се контролира преку апликација, која може бесплатно да се преземе на Андроид и iOS.

Оваа апликација исто така ќе ни овозможи да водиме евиденција за историјата на мерењата и резултатите во секое време. Нешто од големо значење ако сакате да ја следите еволуцијата на лице со здравствени проблеми. Така, овие податоци се секогаш достапни и достапни. Амазон ни го остава овој монитор за крвен притисок Koogeek по цена од само 15,99 евра.

За оние кои се заинтересирани за промоцијата, потребно е да користите код за попуст, што е ова: UZ7VFLY6 достапен до 8 февруари во продавницата. Понудата ограничена на 50 единици.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Дигитален електростимулатор Koogeek

Електростимулатор Koogeek

Следниот производ што брендот ни го остава е овој EMS масажер (електрична стимулација на мускулите), што можеме да го искористиме за масажа на некоја област на телото, или за да го релаксираме или ако имаме проблем со мускулите. Може да ни служи во различни ситуации, како додаток, може да се користи и во секакви ситуации. Без разлика дали седите на софата или извршувате некои задачи, благодарение на форматот што не е голем и добро се вклопува во телото на корисникот.

Дозволува лесно прилагодете го интензитетот и брзината на секој корисник. Без разлика дали барате порелаксирачка или помалку интензивна масажа, или во која интензитетот е поголем. Сето ова е прилагодливо благодарение на апликацијата што Koogeek ја става на располагање на корисниците. Така, ќе се прилагоди во секое време на секоја индивидуална ситуација. Исто така, апликацијата е многу лесна за употреба.

Го среќаваме на а цена од 19,99 евра во оваа промоција на Амазон. За да го добиете по оваа специјална цена, достапна до 8 февруари, потребно е да го користите овој код за попуст: TBXC6LFT. Понудата ограничена на 50 единици.

Не се пронајдени производиКупете го тука »/]

Koogeek дигитален термометар за уво и чело

Дигитален термометар Koogeek во Амазон

Друг добро познат производ во каталогот на брендот е овој дигитален термометар, кој се издвојува по својот многу мал формат, совршен за носење со нас постојано. Може да се носи и пред и во уво, дозволувајќи му на корисникот да избере најудобна опција во секоја ситуација. Благодарение на присуството на Bluetooth, може да се синхронизира со апликација на паметниот телефон. Во него има запис за сите мерења.

Може да биде од голема корист ако некое лице е болно, бидејќи служи за евиденција на еволуцијата. Исто така, овој термометар од марката се издвојува по својата брзина на работа. За само една секунда тоа ќе ни ја даде телесната температура, со прецизност поголема од онаа на другите модели. Идеално за да не мора да чекате.

Го наоѓаме во оваа промоција на Амазон по цена од 18,99 евра. Thisе може да се набави по оваа специјална цена до 8 февруари, за што треба да го користите овој код за попуст: PNW6DANI. Понудата ограничена на 50 единици.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

пренослива надворешна батерија dodocool 10000mAh

dodocool надворешна батерија

Покрај производите на Koogeek, на списокот нè чекаат и неколку производи од dodocool. Првиот од нив е оваа надворешна батерија, која има капацитет од 10.000 mAh. Совршена опција за да можете да полните еден или повеќе паметни телефони во секое време на потреба. Она што се издвојува за тоа е тоа што има неколку видови порти, што го прави компатибилен со било кој тип на телефон. Бидејќи има microUSB, USB-C порт и уште два USB излеза.

Ова, секако, им дава многу погодност на корисниците. Бидејќи можете да го полните вашиот телефон и некој друг на едноставен начин. Исто така, има дисплеј, покажувајќи го процентот на преостаната енергија, што ви овозможува секогаш да имате добра контрола над тоа. Суштински додаток.

Може да се купат во оваа промоција на Амазон по цена од 19,59 евра. За да го набавите по оваа цена, достапен до 8 февруари, мора да го користите овој код за попуст: 8FRNWFXJ. Понудата ограничена на 50 единици.

Не се пронајдени производиКупете го тука »/]

dodocool USB C Hub

dodocool USB-центар

И на крај, го наоѓаме овој USB-центар, во кои имаме вкупно седум пристаништа, што ќе ви овозможи да ги поврзете сите видови уреди со него на многу едноставен начин. Идеално ако во одреден момент немате доволно порти на вашиот лаптоп или работна површина и мора да се прибегнете кон оваа опција. Тоа ќе ви овозможи да поврзете дополнителни уреди на многу едноставен начин. Покрај тоа, постојат сите видови пристаништа, што го прави повеќе разноврсна.

Друга од големите предности што ги претставува е нејзината мала големина, што зафаќа многу малку простор на работната површина. Значи, нема да имате проблеми кога го користите или кога треба да го зачувате. Достапна е во оваа промоција на Амазон по цена од 29,99 евра. Може да се набави по оваа специјална цена до 8 февруари, користејќи го овој код за попуст: OI6854JF. Понудата ограничена на 50 единици.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.