Искористете ги попустите на производите на Koogeek на Амазон

Koogeek лого

Пред неколку недели првпат разговаравме со вас за некои од производите на Koogeek, бренд предодредено да го направиме нашиот дом малку попаметен и поудобен. Марката повторно нè напушта со низа попусти на неколку свои производи на Амазон. Добра можност ако сакате вашиот дом да биде нешто поудобен за вас и на тој начин да можете да го искористите паметниот дом.

Тоа е серија производи со висок квалитет. Koogeek е една од најистакнатите брендови во сегментот на паметни домови. Со производи како оние наведени подолу, не е изненадување што тие станаа едни од најпопуларните кај потрошувачите.

Сензор за врата / прозорец Koogeeek 

Сензор за врата Koogeek

Овој сензор што можеме да го користиме на врати или прозорци тоа е исклучително корисна опција. Ни помага автоматски да се вклучи светло кога ќе се отвори врата, било да е тоа соба или плакар, на пример. Што ни олеснува да извршуваме некои задачи или да се движиме дома во мракот. Можеме да го користиме и како безбедносен метод. Бидејќи ако некој ја отвори речената врата или прозорец, ќе се испрати аларм.

Значи, тој е еден од производите на Koogeek од кој можеме да извлечеме максимум. Лесен за инсталирање, лесен за употреба и сега достапен по најдобра цена, бидејќи до 6 јануари го наоѓаме а специјална цена од 19,99 евра. За да го направите ова, треба да го користите овој код за попуст: MVERSF73. Запомнете, до 6 јануари во 23:59 часот

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Паметни приклучоци Koogeek Power strip 3

Лента од Кугик

Вториот производ на списокот е еден од главните производи на брендот. Тоа е лента со три приклучоци, кои можеме да ги користиме со мноштво производи. Сè што ќе се поврземе со него ќе можеме да го контролираме од далечина без проблем било кој Значи, можеме да планираме да вклучиме или исклучиме одреден производ, како што е кафемат или греење на домот. Значи, кога ќе се вратиме од работа, нешто е подготвено или куќата е топла.

Овој производ се истакнува по својата разноврсност, бидејќи можеме да го користиме во секакви ситуации. Покрај тоа, неговата употреба е многу едноставна. Значи, секој вид на корисник ќе може да го користи. Исто така, ќе ви овозможи да заштедите енергија дома. Еден од најдобрите производи на Koogeek што не треба да недостасува во вашиот дом.

Неговата нормална цена е 59,99 евра, но во оваа промоција до 8 јануари во 23:59 часот, може да го земете за 41,99 евра. За да го направите ова, мора да го користите овој код за попуст: Z4ZAXCS3.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Koogeek LED осветлување на ленти

Koogeek LED

Интересна ЛЕД-лента за осветлување, што се издвојува по тоа што има можност за промена на обоените светла. Благодарение на тоа, можеме да создадеме совршена атмосфера кога гледаме филм дома или кога читаме, или на вечера. Тоа е лента за да се извлечат многу работи. Покрај тоа, користејќи ги LED светлата, потрошувачката на енергија е помала. Што ќе ни овозможи повеќе пати да го користиме во нашиот дом.

Можеме лесно да го контролираме од далечина. Можеме да ги смениме боите, интензитетот на светлината или програмата ако сакаме да се вклучи во одредено време. Многу лесен за контрола, така што нема да имате проблеми во кое било време кога треба да го користите дома.

Во оваа промоција на производот Koogeek на Амазон го наоѓаме по цена од само 27,99 евра. За да го направите ова, ќе мора да го користите кодот за попуст: MRG29NZK. Достапно до 10 јануари до 23:59 часот.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Паметна LED сијалица Koogeek

LED сијалица Koogeek

Следниот Koogeek производ што се нуди е оваа паметна LED сијалица, која можеме да ја користиме со асистенти како што се Apple HomeKit или Google Assistant, за да можеме да го контролираме во секое време на многу удобен начин. Бидејќи е LED сијалица, нејзината потрошувачка на енергија е многу мала, што ќе ни овозможи да го користиме долго време. Willе го забележите на сметката за електрична енергија секој месец.

Оваа сијалица ни овозможува да го конфигурираме интензитетот на светлината, да создадеме ефект во зависност од секој момент. Лесно е да се контролира, користејќи го асистентот или од телефонот. Значи можеме да конфигурираме од далечина во секое време. На пример, ако сте на одмор, можете да направите светлото да се вклучи во одредено време, така што ќе се појави чувство дека има луѓе дома.

Ја наоѓаме сијалицата Koogeek по цена од 23,99 евра во оваа промоција во продавницата. Тоа е добар попуст на неговата оригинална цена од 30,99 евра. За да го добиете попустот, мора да го користите кодот: CPUVGY2O. Достапно до 10 јануари до 23:59 часот

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

dodocool магнетски полнач што може да се преклопи

Полнач за Додокул

Отидовме во друга марка во овој случај, како што е Додокул, кој ни остава овој интересен магнетски полнач, кој можеме да го преклопиме, така што неговиот транспорт е навистина удобен. Тој е специјално дизајниран за полнење на Apple Watch. Затоа, ако имате еден од часовниците на Apple, можете да го понесете овој полнач со вас и на тој начин да го полните во сите видови на пати.

Работи со Apple Watch Series 1 и Apple Watch Series 2 и Apple Watch Series 3 од моделот 38 mm или 42mm. Додека го полните часовникот, тој ќе премине во ноќен режим, каде аларми или будилници сè уште може да се користат без проблем. Така можете да го наплаќате ноќе без да се грижите за тоа во кое било време. Без сомнение, неговата мала големина е една од нејзините големи предности.

Амазон нè остава со овој полнач до А. цена од 20,99 евра во промоцијата, користејќи го овој код за попуст: Q75TMJE2. Достапно е до 10 јануари до 23:59 часот.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

dodocool Безжичен полнач за автомобил

Dodocool безжичен полнач

Најновиот промотивен производ во овој случај е овој безжичен полнач за автомобил. Тоа е полнач компатибилен со голем број модели на паметен телефон. Бидејќи ќе можете да го користите со уреди како што се iPhone 8 и 8 Plus или iPhone X. Исто така, со модели како што се Samsung Galaxy S9 + / S9 / Note 8 / S8 / S8 + / S7 / S6 Edge + / Белешка 5.

Се истакнува по тоа што има неколку позиции за вчитување, што ќе ни овозможи да го имаме телефонот на повидок, особено ако го користиме како навигација. Исто така, мора да го споменеме присуството на брзо полнење во него. Во прилог на неговата лесна употреба, кои го прават идеален додаток, секогаш да го имате во автомобилот во случај да е потребно.

Полначот го наоѓаме по цена од 14,99 евра во оваа промоција на Амазон. Ако сакате да го набавите по оваа цена, мора да го користите овој код за попуст: E9A3N8FY. Имате рок до 10 јануари до 23:59 часот за да имате корист од промоцијата.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.