MásMovil исто така се регистрира за Црниот петок со подобрување на нејзините стапки

Не само шопинг центрите и продавниците за е-трговија од типот Амазон, тие се оние што планираат да ги направат во август за време на прославата на Црниот петок, бидејќи се повеќе оператори и продавници од сите видови се Тие скокнаа на лентата за да понудат интересни попусти на овој ден.

Операторот MásMovil има само објавете ги понудите што сте ги подготвиле за црниот петок, нуди што е двојно поголема од износот на GB, во повеќето случаи, вклучувајќи неограничени разговори како додаток за намалување на износот во текот на првите три месеци. Ако планиравте да ги промените операторите, сега можеби е вистинското време.

Плус 4G стапка

Стапката на MásMovil Plus 4G проширете ги свирките на оваа стапка од 4 GB до 8 GB за само 16,90 евра месечно со неограничени разговори во текот на првите 3 месеци. Вообичаената цена на оваа стапка е 19,90 евра месечно.

Оцени плус 8 GB

La стапка Повеќе 8 GB на MásMovil се проширува и ни нуди двојно поголем GB, од 8 до 16 GB, со неограничени разговори за само 19,90 евра месечно за првите 3 месеци. Вообичаената цена на оваа стапка е 24,90 евра.

Влакна 50 Mb + неограничени разговори и 4 GB

Црниот петок е исто така добро време да можете да го менувате операторот, не само мобилниот, туку и нашиот интернет провајдер. Понудата на MásMovil на влакна до 50 Mb + неограничени разговори и 4 GB ни нуди 8 GB пребарување преку мобилен телефон, 300 MB влакна и неограничени разговори за само 36,89 евра месечно, во текот на првите 3 месеци. Вообичаената цена на оваа стапка е 39,89 евра месечно.

Влакна 300 Mb + неограничени разговори и 8 GB

Ако сметаме дека 50 MB се малку, можеме да го добиеме Стапка на MásMovil на 300 Mb + неограничени разговори и 8 GB, што ни ги нуди истите карактеристики како и претходната, но наместо 8 GB, тој лимит е продолжен на 16 GB. Вообичаената цена на оваа стапка е 54,89 евра месечно.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.