OnePlus се враќа на своите почетоци со специјалното издание на OnePlus 5T Sandstone White

OnePlus имаше изненадување за сите свои следбеници и тоа е дека нуди можност за враќање на почетоците на брендот со модел кој предизвика сензација, Песочникот. Добро, во тоа време моделот беше црн и немавме бел модел рекламиран на OnePlus, но без сомнение ова изгледа како добитна комбинација за победнички тим.

Ова е модел со текстура на песочник и развиен со употреба на четири прилагодени слоја, OnePlus 5T Sandstone White е брилијантна комбинација на носталгија и стручна изработка. Со овој нов модел, фирмата OnePlus сака да им намигне на сите оние кои беа лансирани без да размислуваат за првиот уред на марката.

Нов дизајн за овој OnePlus 5T Sandstone White, ќе биде достапно од 9 јануари, во 10:00 часот по средноевропско време така што не можете да го купите во моментот. Покрај тоа, самата фирма посочува дека станува збор за модел кој ќе биде достапен за ограничено време и не е познат бројот на единици што ќе бидат пуштени во продажба ...

Во овој случај, OnePlus 5T Sandstone White нуди неверојатно корисничко искуство благодарение на хардверот што го монтираат со 8 GB RAM меморија, 128 GB внатрешна меморија, и Двојната камера на задната страна за добри фотографии. Според сметката на OnePlus, моделот 5T е широко признат како еден од најдобрите телефони за 2017 година и овој модел на Sandstone White има за цел да го комбинира својот најдобар уред со нова боја и текстура, без да изгуби ни трошка идентитет.

OnePlus е несомнено специјалист за спроведување на ваков тип на кампања и со тоа тие му даваат смел пресврт на една од најценетите класици, „грубиот“ модел на допир што толку им се допадна на неговите клиенти и со кој можеби повеќе од една ја зајакнува брендот . Сите информации што ќе ги најдете во Официјална веб-страница на OnePlus.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.