Westworld го надмина „Игра на тронови“ во публика

Westworld

Ние се враќаме на товарот со серијата, а вие веќе знаете дека во „Актуелиадад гаџет“ сакаме да ве информираме за сите новости за да не пропуштите апсолутно ништо од вашата дневна соба. Денес ќе разговараме за Вестворлд. една од најдобрите серии што ни ги даде 2016 година, со рака на HBO, и која успеа да ги надмине вистинските ремек-дела како Stranger Things. И дали е тоа сите податоци за публиката покажуваат дека Вестворлд бил и е успехСега треба да знаеме само како синџирот HBO е во состојба да направи револуција во заговорот во втората сезона.

Генералниот директор на Ворнер Брос, Кевин Цуџихара потврди дека го има Вестворлд во ткаенина за да го подобри уште повеќе ако е можно, бидејќи имаат намера да го зачуваат успехот постигнат со првата сезона, со што станува јасно дека според податоците на публиката визуелизација во сите сериски платформи Таа далеку ја надмина првата сезона на „Игра на тронови“. Податоците велат дека оваа прва сезона имала три милиони гледачи, што не е лошо со оглед на тоа што дојде како непозната. Значи, тие не можат да ги разочараат фановите и веќе ја потврдија втората сезона.

Неговите креатори Jonонатан Нолан и Лиза oyој веќе знаеја како ќе стане серијата, а и самиот актер кој дава живот Теди Флуд избега да потврди дека немале намера да го пленат гледачот со првите епизодиНо, тие имаат работа во следните пет или шест години ако е можно.

Westworld е серија што меша драма и научна фантастика, каде забавен парк создаден од и за задоволување на најмрачните желби на клиентите се пресоздава со помош на низа андроиди, кои оживуваат, или не ...


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Режим Мартинез Палензуела САбино dijo

    Нешто неразбирливо од друга страна ...