Xiaomi Vacuum 2 за 348 € и други понуди за денот на самците на TomTop

Xiaomi е репер компанија на технолошко ниво во многу области, а чистењето на домовите не може да биде помалку. Веќе лансираше две верзии на својот интелигентен робот правосмукалка, но никогаш порано не сме го виделе со толку привлечна цена. Од TomTop ви ја донесуваме најдобрата понуда на Xiaomi Vacuum 2 и други интересни понуди на Денот на синглови. Како што добро знаете, кинеските онлајн продавници го слават 11 ноември како еден од деновите со најмоќна продажба во текот на целата година, далеку надминувајќи го црниот петок во зависност од тоа кои аспекти се, а тоа е, на Денот на синглови главно на производите им се нуди технологија, како оваа Xiaomi вакуум 2.

Стекнувајќи го преку оваа врска на веб-страницата на TomTop Пратката ќе биде направена од Германија, така што ќе ја имаме гаранцијата на Европската унија. Ова е правосмукалка Mijia Roborock S50 од втора генерација во својата меѓународна верзија. Понудата е ограничена на 350 единици во бело и наоѓаме интелигентен систем за чистење со кој можеме да управуваме преку мобилниот телефон, бидејќи има и апликација, покрај неговиот моќен вшмукувачки систем и конфигурацијата на џогерот што ќе ни овозможи чистење без подигнување еден прст. Оваа правосмукалка обично чини скоро 500 евра, а овој пат е на TomTop од само 348 евра. Пакетот вклучува станица за полнење, џогер, адаптер и правосмукалка со четки.

Други понуди на TomTop за Денот на синглови

Овие се интересни понуди за да можете да брзате со малку што останува од Денот на синглови, иако TomTop ќе нуди интересни производи дури до следниот 13 ноември.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.