Çfarë duhet të shikoni në Netflix dhe HBO për Janar 2020

Vit i ri por ne vazhdojmë si gjithmonë. Ne jemi të mbushur me teprica të Krishtlindjeve, kemi mungesë gjumi dhe duhet t'i kthehemi rutinës. Sidoqoftë, një plan i mirë është ta bëjmë veten një çokollatë të nxehtë dhe të hedhim veten në divan për të parë jetën duke kaluar para ekraneve tona, pse do ta mashtrojmë veten? Kështu që ju të mos duhet të shkurtoni trurin shumë, ne ju sjellim përmbledhjen më të mirë në lidhje me premierat dhe seritë më të mira që mund të shihni në janar 2020 në ofruesit kryesorë të përmbajtjes streaming. Ju tashmë e dini që ne nuk e humbasim takimin tonë mujor me përmbajtjen më të mirë.

Netflix - Lëshohet në Janar 2020

Seriale

Si gjithmonë, ne fillojmë me seritë që vijnë dhe shkojnë gjatë këtij muaji janar 2020 për Netflix, platforma më e popullarizuar. Lista është pothuajse e pafund, por ajo që më shumë po prisnim është sezoni i tretë i Aventurat tronditëse të Sabrinës, shtriga e vogël arrin përsëri në 24 janar me premierën e sezonit të saj të ri. Kemi edhe ardhjen e pjesës së dytë të sezonit të gjashtë të mitikes Kalorës i BoJack, me pak fjalë, pak nga gjithçka.

 • Circe (nga 1 janari)
 • Me rrotull
 • Mesia
 • Riverdale - S1 Pjesa 2
 • Hajdutët e pyllit (nga 2 janari)
 • Anne With a E - S3 (nga 3 Janari)
 • Lista e Zezë - S6 (nga 5 janari)
 • Giri (nga 10 janari)
 • Policia Mjekësore
 • Gërshërë shtatë
 • Deri në agim
 • Zumbo´s Just Desserts - T2
 • AJ dhe Mbretëresha
 • Titanët - S2
 • Grace dhe Frankie - S6 (nga 15 janari)
 • Ares (nga 17 janari)
 • Thonj atë!
 • Edukimi seksual - T2
 • Aventurat tronditëse të Sabrinës - S3 (nga 24 janari)
 • Ranch - T4
 • Unë jam një vrasës - S2 (nga 31 janari)
 • BoJack Horseman - S6 Pjesa 2
 • Diablero - T2
 • Ragnarok

Kinema

Filmat nuk mund të lihen pas në shfaqje, ne gjithashtu kemi një kast të mirë. Në rast se nuk e keni parë akoma Irlandezët, Unë nuk e di se çfarë jeni duke pritur. Në rast se e keni parë tashmë dhe keni shijuar performancën e Robert DeNiro, Joe Pesci dhe Al Pacino, unë ju sjell rekomandime të tjera. Ne fillojmë me Lucy i cili nis të njëjtën ditë më 1 janar, pak aksion dhe "superheronj" të rrethuar nga shumë CGI dhe Scarlett Johansson gjithmonë e bukur. 

Nëse doni diçka më të qetë kemi edhe neTeoria e gjithçkaje, "biografia" e Stephen Hawkings, një dramë romantike e cila është përshtatur për të gjithë audiencat, me këtë dua të them që ju nuk vini në kërkim të shkencës së pastër, mbase është më romantike sesa biografike, megjithatë, shfaqjet e Eddie Redmayne dhe Felicity Jones e bëjnë atë mjaft argëtuese.

 • Lucy (nga 1 janari)
 • Flintstones
 • E gjithë saga e Bourne
 • Teoria e gjithçkaje
 • Të gjitha pjesët e botës (nga 3 janari)
 • Ndihem bukurosh (nga 15 janari)
 • Tradhëti (që nga 17 janari)
 • Peter Rabbit (që nga 18 janari).

Dokumentarë dhe fëmijë

Më të vegjlit e shtëpisë gjithashtu kanë vendin e tyre në Netlif, ata do të jenë në gjendje të shohin lajmet e mëposhtme:

 • Tut tut Cory makina garash (nga 4 janari)
 • InBESTigators - T2 (nga 10 janari)
 • Harvey Girls Forever - S4
 • Uau, çfarë shoku! (nga 13 janari)
 • Word Party - S4 (nga 21 janari)

Sa për dokumentarët, gjë e vogël, një udhëtim në Hip Hop dhe evolucioni i tij nga një zhanër i mohuar tek më i dëgjuari në planet.

 • Seks me pak fjalë (nga 2 janari)
 • Brohoritje (nga 8 janari)
 • Evolucioni i hip hopit (nga 17 janari)

HBO - Lëshohet janar 2020

Seriale

Kjo 2020 e re vjen gjithashtu e ngarkuar për HBO, u takuam me Vizitori, Një adaptim i romanit të fundit të Stephen King, ky njeri di të bëjë libra dhe filma, me sa duket, atij i jepet luks. Isshtë koha për të hetuar vdekjen e një fëmije në Gjeorgji, ne do të shohim se si ata e kanë menaxhuar atë. Ky seri do të jetë në dispozicion nga 13 janari i ardhshëm. Por nuk është i vetmi, disa sezone të tjera rinovohen, pa dyshim që nuk do të na mungojë përmbajtja për ta parë këtë janar.

 • Në errësirë ​​- S2 (nga 4 janari)
 • Manifesti - T2 (nga 8 janari)
 • Babai i ri (nga 11 janari)
 • Vizitori (nga 13 janari)
 • Avenue 5 (nga 20 janari)
 • Larry David - S10
 • Shfaqja Eric André (nga 22 Janari)
 • Jellies
 • Metalocalypse
 • Z. Turshi
 • Jack Samuray
 • E vërteta e drithëruar
 • Gur guri
 • Fytyra juaj e Bukur po shkon në Ferr

Kinema

Djemtë e HBO Ata gjithashtu na sjellin filma nga dita e parë e vitit, momentet kryesore Mbërritja me trillimin më të pastër shkencor, Unë e rekomandoj sepse është një thriller pezull i asaj që mendoni se mund të përfundojë keq. Por nuk është e vetmja Ne do të jemi në gjendje të shohim trilogjinë e plotë të Matricës nga 13 janari i ardhshëm, shënoi një para dhe pas në botën e filmave të trillimeve shkencore, nuk është kurrë një kohë e keqe për ta parë përsëri, pa dyshim.

 • Anaconda (nga 1 janari)
 • Mbërritja
 • Engjëjt e Charlie
 • Trupi
 • Filadelfia
 • Flashdance
 • E shtuna natën Ethet
 • Lyrë
 • Ferr
 • Sfida
 • Etja për hakmarrje
 • Prinderit e saj
 • Prinderit e tij
 • E keqja e banorit: Kapitulli i fundit
 • Spotspotting 2
 • Bota e nëndheshme: Zgjimi
 • Lufta e Botëve (nga 3 Janari)
 • Los Amos de la Noticia (nga 10 janari)
 • Matrica (nga 13 janari)
 • Matrix Reloaded
 • Revolucioni i Matricës
 • Unaza
 • Unaza 2

Përmbajtja e fëmijëve në HBO

A nuk do të kenë përmbajtjen e tyre të vegjlit në shtëpi? Sigurisht, po, gjithashtu një katalog shumë i gjerë që nxjerr në pah shumë përmbajtje Barbie.

 • Bashkimi i vogël i Ben dhe Holly (nga 1 janari)
 • Derr Pepa - T5
 • Barbie dhe motrat në kërkim të këlyshëve
 • Barbie dhe motrat e saj
 • Barbie super princeshë
 • Barbie: Kampi i Princeshës
 • Barbie: Superhero lojë video
 • Barbie: Skuadra e spiunëve
 • Furça magjike
 • Arrëthyesi
 • Çaj kafshë shtëpiake
 • Titeuf: Filmi
 • Makina të çmendura (nga 3 janari)
 • Rruga e susamit - S49 (nga 9 janari)
 • Tom dhe Jerry: Kthimi në Botën e Oz (nga 10 janari)
 • Maska PJ (nga 15 janari)
 • Dora the Explorer - S8 (nga 17 janari)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)