4 muaj Amazon Music Unlimited për vetëm 0,99 cent

Amazon Music Unlimited arrin në Spanjë

Lufta e shërbimeve të transmetimit të muzikës ka filluar këtë vit për t'u bërë serioze, pasi që deri më tani bastet e ndrojtura të Microsoft (i cili mbylli shërbimin Groove Music), Samsung (i cili gjithashtu u mbyll) dhe Google ato nuk ishin mjaft tërheqëse për përdoruesit.

Për disa javë, Google na ka ofruar Muzika e YouTube, një shërbim muzikor që na jep gjithashtu qasje në video, pa reklama, të artistëve ose grupeve tona të preferuara. Por nuk është e vetmja pasi Amazon gjithashtu dëshiron copën e saj të tortës dhe për këtë ajo sapo ka prezantuar një ofertë shumë interesante: 4 muaj për 0,99 euro.

Shërbimi i transmetimit të muzikës në Amazon nuk ndryshon shumë nga ajo që mund të gjejmë aktualisht në peisazhin e transmetimit, nëse nuk marrim parasysh që mundësia për të shijuar videot e artistëve tanë të preferuar nuk është e disponueshme, të paktën tani për tani.

Katalogu Amazon na jep akses në më shumë se 50 milion këngë pa asnjë reklamë dhe pa kufij. Për më tepër, ai na ofron lista për luajtje dhe rekomandime të personalizuara dhe është multiplatform, në mënyrë që të mund të dëgjojmë muzikën tonë të preferuar në PC, Mac, tablet, smartphone, pajisje Fire ... ku mund të shkarkojmë muzikën tonë të preferuar pa nevojën e një lidhje interneti.

Kushtet e promovimit

  • La promovim i ofruar nga Amazon Për të shijuar 4 muaj me vetëm 0,99 euro është e vlefshme nga 3 korrik deri më 17 korrik, të dyja përfshirëse.
  • Ajo është e kufizuar në klientë të rinj të shërbimit streaming muzikë, kështu që nëse e keni provuar më parë, nuk do të jeni në gjendje ta bëni përsëri nëse nuk krijoni një llogari të re.
  • Sapo promovimi të mbarojë, çmimi i tarifës mujore do të jetë 9,99 euro ose 14,99 euro nëse vendosni të kontraktoni planin familjar. Nëse nuk duam të vazhdojmë me shërbimin, mund të çabonoheni pa ndonjë problem.

Amazon Prime Music

Për disa javë, përdoruesit e Amazon Prime keni në dispozicionin tuaj plotësisht falas, Amazon Prime Music, një katalog i më shumë se 2 milion këngë, një shërbim i transmetimit të muzikës që është i kufizuar, por mund të jetë më se i mjaftueshëm për përdoruesit që shijojnë muzikë në mënyrë sporadike dhe nuk kanë shije të veçanta muzikore.

Nëse nuk jeni përdorues i Prime, mos u shqetësoni pasi mund të përfitoni nga i riu Ofertë 4 mujore për vetëm 0,99 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.