Anker zbulon produktet e saj të reja në CES 2022

Inovacionet Anker, lideri global në elektronikën e konsumit dhe teknologjitë e karikimit, njoftoi sot produkte të reja nga markat e saj Anker, AnkerWork, eufy Security dhe Nebula. Kjo përfshin një shirit videokonferencash me ndriçim të integruar, një zile inteligjente dere me dy kamera dhe një projektor portativ lazer 4K me AndroidTV.

AnkerWork B600 përdor një dizajn të ri gjithçka-në-një që kombinon një kamerë 2K, 4 mikrofona dhe altoparlantë të integruar së bashku me një shirit ndriçimi. Ideale për përdorim si në shtëpi ashtu edhe në një ambient zyre, dizajni i tij kompakt e vendos lehtësisht në një monitor të jashtëm. Pasi të lidhet me USB-C, B600 mund të përdoret me shumicën e platformave të konferencave me video për të ofruar cilësi video vibrante dhe tingull të pastër kristal, ndërkohë që e mbani tryezën tuaj të organizuar.

Zbavitja e dyfishtë e videove të sigurisë eufy kërkon të ndihmojë në luftimin e vjedhjes së hyrjes duke ofruar jo vetëm një kamerë të përparme 2K, por edhe një kamerë të dytë 1080p të fokusuar nga poshtë, e krijuar për të mbajtur një sy në paketat që janë depozituar në dyshek. Kamera e përparme përdor një kënd shikimi 160º (FOV) ndërsa kamera me pamje nga toka përdor 120º shikim për të shfaqur dhe monitoruar lehtësisht paketat.

Nebula Cosmos Laser 4K dhe Cosmos Laser janë projektorët e parë lazer premium me hedhje të gjatë. Lazeri i nivelit më të lartë Nebula Cosmos Laser 4K përmban rezolucion 4K UHD ndërsa standardi Nebula Cosmos Laser përmban rezolucion 1080p Full HD. Ardhja e teknologjisë lazer ofron një evolucion të ri për ofertën e projektorëve të Nebula.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.