Fito një nga Essentials Rowenta Smart Force Essentials që po bëjmë këtë javë!

Ishte një kohë e gjatë që kur kishim një vizatim të këtyre dimensioneve në Actualidad Gadget, sot kemi një tërheqje të veçantë për të gjithë ndjekësit tanë, ne do të mbledhim dy Smart Force Essentials, fshesë me korrent robot Rowenta për të gjitha llojet e dyshemeve që kemi analizuar në këtë shtëpi. Me siguri nuk do të dëshironi të mbaroni nga njësia juaj krejtësisht falas e këtij produkti me vlerë gati 300 euro. Kjo është arsyeja pse është koha që ju të futni postimin dhe të mësoni rreth mënyrave të ndryshme për të marrë pjesë në shortin për këtë Rowenta Smart Force Essential, si gjithmonë, në Vegël Actualidad.

E para nga të gjitha është t'ju tregojë se si të merrni pjesë, ju keni tre mënyra: Twitter, Facebook dhe Instagram. Sa më shumë herë që provoni në numrin më të madh të opsioneve të disponueshme që kemi, aq më lehtë do ta keni, çdo ndërveprim ka rëndësi.

Si mund ta fitoj këtë Rowenta Smart Force Essential falas?

Ne filluam me Twitter, ju mund ta RT këtë botim, për të na treguar më vonë me HT #RowentaMeLimpia pse duhet të fitoni njërën nga dy Forcat Thelbësore që bëjmë. Ju duhet të ndiqni @ActualidadGadget dhe natyrisht edhe @Rowenta_es

Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në Facebook Për ta bërë këtë, duhet të komentoni vetëm në postimin që ju lëmë më poshtë, thjesht të komentoni me hashtagun #RowentaMeLimpia dhe duke shpërndarë botimin tonë në murin tuaj.

Duke filluar nga nesër në orën 10:00 ju mund të merrni pjesë në shortin që kryejmë me @ Rowenta_ES. Ju do të keni falas ...

Postuar nga Lajmet e veglave en E Diel, 17 Qershor 2018

Më në fund në Instagram Ju duhet të na ndiqni dhe të bëni një histori me hastagh #RowentaMeLimpia duke cituar @Rowenta_ES ose @ActualidadGadget në mënyrë që të mund të llogarisim pjesëmarrjen.

Asnjëherë më parë nuk ka qenë kaq e lehtë për të fituar një produkt me këto karakteristika, kështu që bashkohuni dhe merrni pjesë lehtë për të marrë një nga pastruesit vakum robotë fantastikë që ne bëjmë lojëra nga dora e Rowenta. Nëse doni të shihni analizën e plotë, jua lëmë juve KETU, Fat i mbarë për të gjithë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.