Super Fundjava e EBay është kthyer me marrëveshje të shkëlqyera teknologjike

Njeriu nuk jeton vetëm në Amazon, megjithëse sot është dyqani më i mirë në internet që mund ta gjejmë në Internet, falë faktit që pas secilit prej shitësve që ofrojnë produktet e tyre në Amazon, gjithmonë ekziston gjiganti i tregtisë elektronike.

Në vitet e fundit, eBay është përpjekur t'i përshtatet tregut për të qenë një alternativë ndaj Amazon dhe herë pas here na ofron oferta interesante si ato që i gjejmë në Super Fundjavë këtë fundjavë që do të zgjasin deri të hënën e ardhshme, 23 prill. Gjatë kësaj fundjave do të gjejmë oferta me zbritje deri në 60%.

Ofertat televizive

LG Smart TV

Oferta në smartphone

Merret me tableta

Samsung

Ofertat në laptopë

Paraqitje e përparuar e Microsoft Surface Pro LTE

Oferta në orët inteligjente

Ingranazhet S3

Vakumet e Robotëve

Kamera SLR

Ana e Canon PowerShot G1 X Mark III

Kufje dhe altoparlantë

Aksesorë për smartphone

Mbushës wireless për Xiaomi Mi MIX 2S


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

<--seedtag -->