Huawei lançon edicionin Watch Fit Elegant, orën inteligjente premium më të lirë

Ky anëtar i ri i familjes Huawei Watch paraqet një përfundim me dy ngjyra të reja, Frosty White që kombinon të bardhën e rripit të saj me një ngjyrë të artë në kutinë e saj dhe Midnight Black që kombinon të zezën e rripit të saj me të zezën e kutisë së saj. Të dyja bërë prej çeliku inox me një rrip të bërë nga fluoroelastomer, ora me këtë përbërje ka një aspekt shumë më premium duke dhënë ndjesinë se ajo që kemi në duar është shumë më e shtrenjtë.

Ora, përveç këtij aspekti Premium, vazhdon të ofrojë monitorimin më të mirë, automatikisht mat ngopjen e oksigjenit në gjak 24 orë në ditë, diçka që zakonisht e lejojnë vetëm diapazoni më i lartë i orëve. Ky botim sjell gjithashtu thirrje ekskluzive të personalizuara që përputhen në mënyrë të përsosur me ngjyrën e kutisë dhe rripit. Ne gjithashtu mund të kontrollojmë njoftimet ose informacionet tona në lidhje me motin përmes funksioneve të saj meteorologjike.

Kjo orë e shkëlqyer inteligjente jo vetëm që ofron veçoritë më të mira inteligjente dhe një dizajn të bukur. Ajo vjen me një bateri të madhe që jep deri në 10 ditë jetë me matjen aktive të rrahjeve të zemrës dhe matjen e gjumit. Alsoshtë gjithashtu plotësisht i pajtueshëm me teknologjinë e karikimit të shpejtë Huawei kështu me kaq Vetëm 5 minuta karikim do të jetë në gjendje të mbajë deri në një ditë përdorimi.

Për përdorim sportiv, ai vazhdon të ketë një mori kursesh tërheqëse dhe interaktive të fitnesit, përveç 96 mënyrave të trajnimit, ai gjithashtu ka 12 kurse personale të brendshme të trajnimit dhe 13 kurse për vrapues të të gjitha niveleve. Ndërsa vrapojmë, ora prish udhëzimet e ekzekutimit dhe analizon numrin tonë të hapave me ndihmën e GPS të integruar dhe numrin e madh të sensorëve biometrikë. Nga ana tjetër, teknologjia inteligjente e Huawei do të shfaq rregullisht këshilla për të na ndihmuar të përmirësojmë performancën tonë sportive.

Huawei Watch FIT Elegant Edition ka një çmim prej 129 €, por aktualisht mund ta gjejmë në Amazon me një zbritje prej 20 € kur përpunon porosinë nga kjo Lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Luis dijo

  A mund të përdoret me iPhone?

  1.    Paco L Gutierrez dijo

   Përshëndetje Luis, natyrisht që mund të përdoret me iPhone pa ndonjë problem.