HyperX debuton në CES 2022 me kufje dhe pajisje periferike

Linja më e fundit e produkteve HyperX ofron nivele të reja rehatie, performancë dhe kontrolli, dhe është krijuar për të përmirësuar përvojën e lojës për lojtarët e të gjitha niveleve të aftësive. CES 2022 është një mjedis i përsosur për HyperX për të na treguar të gjitha këto lajme.

Kufjet me valë HyperX Cloud Alpha: Cloud Alpha Wireless ofron jetëgjatësinë më të gjatë të baterisë në një kufje lojrash me valë2 me deri në 300 orë1 jetëgjatësi baterie me një karikim të vetëm. Kufjet ofrojnë një përvojë gjithëpërfshirëse audio me DTS dhe përdorin teknologjinë e re dhe të përmirësuar me dy dhoma dhe drejtuesit HyperX 50 mm, të cilët kanë një dizajn më të hollë dhe më të lehtë duke ruajtur tingullin dhe performancën e versionit origjinal me kabllo.

Kontrolluesi me valë HyperX Clutch: Për të përmirësuar kontrollin e lojërave celulare, kontrolluesi me valë HyperX Clutch ofron një dizajn të njohur kontrolluesi dhe doreza të rehatshme me teksturë për të përmirësuar performancën e lojërave. Kontrolluesi Wireless Clutch përfshin një kapëse celulari të ndashëm dhe të rregullueshëm që zgjerohet nga 41 mm në 86 mm dhe është i pajisur me një bateri të integruar të rikarikueshme që ofron deri në 19 orë jetëgjatësi baterie me një karikim të vetëm.

Miu me valë HyperX Pulsefire Huste: Mausi pa tela Pulsefire Haste përdor një dizajn guaskë gjashtëkëndor me huall mjalti ultra të lehtë që ofron lëvizje më të shpejta dhe ajrim më të madh. Mausi ofron teknologji të lojrave me valë me një lidhje me valë me vonesë të ulët që funksionon në një frekuencë të besueshme 2,4 GHz dhe krenohet me një jetëgjatësi të gjatë baterie deri në 100 orë me një karikim të vetëm.

Përveç kësaj, HyperX ka lançuar një gamë të re të kufjeve, tastierave dhe minjve tashmë të disponueshme në faqen e saj të internetit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.