Këto janë ofertat më të mira për sot në Amazon PrimeDay

Dje në orën 18 të mëngjesit filloi Amazon PrimeDay, disa ditë shitje në të cilën djemtë nga Amazon ofrojnë ulje të konsiderueshme në një numër të madh të produkteve, për të të gjithë ata përdorues që janë pjesë e programit Prime. Në këtë artikull ne do të tregojmë 15 ofertat më të mira që mund të gjeni tani në Amazon.

Por Ato nuk janë ofertat e vetme që do të gjeni në dyqanin online Amazon, por gjithashtu do të gjeni të gjitha llojet e produkteve për çdo nevojë. Shumica e ofertave që do të gjeni në këtë artikull na ofrojnë të paktën një zbritje të përafërt midis 20 dhe 30% në çmimin e tyre të zakonshëm, kështu që tashmë po merr kohë për të përfituar nga ofertat, ofertat që do të përfundojnë në 12 pasdite sot .

Ofertat më të mira të Amazon Prime Day

 1. Smartphone Moto G Gjenerata e 5-të Plus: 219 €
 2. Laptop Lenovo Ideapad 310 (AMD A12 / 8 GB RAM / 1TB / Full HD): 429,99 €
 3. Kompjuteri 2in1 Huawei Matebook E 12«: 799 €
 4. Garmin Forerunner 235 Watch Rate Heart: 199 €
 5. Gjurmuesi i fitnesit Fitbit Charge 2: 99,95 €
 6. Altoparlantët Bang & Olufsen BeoPlay S3: 114,90 €
 7. KAMI EVIL Sony Alpha 6000: 409 €
 8. Paketë Sesioni GoPro Hero5: 299 €
 9. Kufje me valë Sony MDR1000: 249 €
 10. Furçë dhëmbësh elektrike Oral-B Genius 9000N: 115,99 €
 11. Ultranatura Denver Pirja e duhanit Barbecue: 99,99 €
 12. Rondele me presion të lartë me ujë të ftohtë Kärcher K7 Premium Full Control Home: 369,90 €
 13. Stërvitja Einhell TE-CD 18-2 Li-i: 71,90 €
 14. Prerësi i mjekrës Philips OneBlade QP2520 / 30: 29 €
 15. Philips Lumea Advanced SC1999 / 00 depilues me dritë impulsive: 199 €
 16. Paketë iPhone 6S 16 GB me Mbrojtës Ekrani, argjend: 549 €

Amazon PrimeDay në Produktet Amazon

 1. Zjarri 7 Tablet: 34,99 €
 2. Zjarri 8 Tablet: 59,99 €
 3. Ndizni letrën e bardhë: 89,99 €

Shijoni blerjet tuaja maksimumi në 2 orë

Për herë të parë në Spanjë, të gjithë klientët e Amazon Prime që banojnë në Madrid dhe Barcelona do të jenë në gjendje të shijojnë të gjitha blerjet e tyre sot në një maksimum prej dy orësh, falë ofertave që do të jenë në dispozicion përmes shërbimit Prime Now, ofrimit të shërbimit nga gjigandi i tregtisë elektronike.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Imazhi i mbajtësit të vendit Antonio Morales dijo

  Oferta shumë interesante, unë kam qenë shumë i interesuar për kufjet SONY dhe çmimin e motorola Moto G 5th gen.